Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért probléma az, ha én az...

Miért probléma az, ha én az Egyesült Államokban szocializálódtam, mivel ott nőttem fel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 12:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne probléma?
2021. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma. Az adaptálódás hiánya a probléma. Az generál konfliktusokat.
2021. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Voltam ügyet intézni, és az ügyintézó hölgy úgy beszélt hozzám, mintha baja lenne velem. Pedig semmi rosszat nem mondtam.
2021. szept. 1. 13:02
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom veled. Hát ez sem számít semmit sem?!
2021. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Olyan rossz kedvűek az ügyintézők, vagy nem tudom.
2021. szept. 1. 13:04
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy az volt a problémája, hogy az Államokban szocializálódtál?
2021. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mert megjegyzést tett arra vonatkozóan, hogy honnan származom.
2021. szept. 1. 13:06
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

"és az ügyintézó hölgy úgy beszélt hozzám, mintha baja lenne velem"



Welcome ti Hungary.

Amugy nyugi, sok ember pont ezért lép le

2021. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Drága! Teljesen mindegy, hogy hol éltél. Magyarországon a legtöbb ügyintéző hölgy flegma, bunkó az emberrel. Amikor a jogsimat intéztem az ügyintéző olyan bunkó volt, hogy helyre tettem. Először megkérdeztem tőle normálisan, hogy miért beszél így velem? Miért ilyen bunkó? Mondom neki, mert én megadtam a tiszteletet, normális hangon kulturáltan beszélek hozzá, de szóljon ha ez a bunkó stílus kell ide akkor én is tudok bunkó lenni. A nő először hápogott, majd viszonylag normálisan mondta, hogy " bocsánat, de ma már annyi idegbeteg ember volt itt, hogy kivagyok tőlük. Na erre mondtam neki, hogy elhiszem, hogy sok fárasztó emberrel volt dolga, de akkor se kezeljen mindenkit bunkó módon, mert van aki nem az. Ha meg nem bír emberekkel foglalkozni, akkor ez a munka nem neki való. A végére már majdnem puszipajtások lettünk annyira kedves lett. Szóval ne vedd magadra. Sok ügyintéző van aki minden ok nélkül bunkóskodik.
2021. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
A világon mindenütt úgy beszélnek az ügyintézők mintha bajuk lenne veled. Én pont USÁban éltem át amikor az ügyeimet intéztem. Azt a lenézést, affektáló stílust amit az ügyintéző csinált, hát nem kicsit lettem dühös rá. Amikor kérdezte hol született, mondom Magyarország, Budapest.. elhúzta a száját, életemben nem hallottam ilyen országról szöveg jött. Na nekem sem kellett több: Sajnálom, hogy ennyire tanulatlan, hogy nem tudja, ez nem az én hibám.
2021. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!