Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakítsak, ha úgy érzem nem...

Szakítsak, ha úgy érzem nem vagyok elég jó a lányhoz?

Figyelt kérdés

Én az a tipikus frusztrált csávó vagyok, aki csendes, nincsenek barátai és nem szokott szórakozni. Összejöttem egy olyan lánnyal, aki a szöges ellentétem: rettentő beszédes, imád ismerkedni, eljárni, bulizni. Úgy érzem nem tudom megadni neki azt, amire szüksége van és nem én vagyok számára az igazi. Vagyis, én nem fogom tudni igazán boldoggá tenni.

Szerintetek jobb, ha szakítok vele? Lehet, hogy idővel úgyis kiábrándulna belőlem, csak pár hónapja vagyunk együtt.



2021. szept. 4. 22:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit szól ezekhez a gondolatokhoz?
2021. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam el neki, hogy ezen gondolkodom. Szó szerint most fordult meg a fejemben, amikor kiírtam.
2021. szept. 4. 22:32
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Először puhatold ki, zavarja-e esetleg, hogy ilyen vagy, vagy igényelne több bulit stb. Bár feltételezem a kapcsolatotok elején is ilyen voltál, amit tudott, szóval ez a nem tudom boldoggá tenni dolog gyenge lábakon áll :D
2021. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hadd döntse el ezt ő. (Hogy elég jó vagy-e neki)

Persze ha állandóan rosszul érzed magad mellette, akkor beszéljetek erről és változzon meg a helyzet.

2021. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
Ha jó nagy a bréd meg jól meg is tudod csinálni vele a csajt akkor tökmindegy hogy introvertált vagy mert ragaszkodni fog hozzád. Szóval ne foglalkozz hülyeségekkel, csak pakold a kemencét kitartóan, hadd égjen a szerelem lángja.
2021. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Arra érthette #1, hogy a lány szerint is kevés vagy?


Bizonyos esetekben normális, ha felmerül az emberben, hogy vajon elég-e? Főleg ha valamiben eltérnek. De ha a partner szerint nem vagy az, s igyekszik nyugtatni, akkor fogadd el, hogy neki elég vagy :)


Nem kell számítani amíg működik s jól vagytok mindketten. Ha valami nem működik, oldjátok meg. Ha ez sem megy, beszéljetek róla s csak azután jöhet szóba a szakítás.


Ha ok nélkül tartod magadat kevésnek (nem mondta soha, nem érezteti, hogy az lennél) akkor csak nem vagy elég magabiztos ebben.


Mindenképp beszélgess vele, hátha megtud nyugtatni.

2021. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Önsorsrontó vagy. Ilyen hozzáállással sose lesz neked jobb! Meg se fordul a fejedben, hogy az ő dolga szakítani, ha nem felelsz meg neki?
2021. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

3: Amikor megismerkedtünk egy nagyon rossz kapcsolatban élt. Szerintem ennek köze lehet ahhoz, hogy összejött velem.


5: Sajnos átlagnál kisebb vagyok...

2021. szept. 4. 22:42
 9/21 anonim ***** válasza:

Én most azt nem értem hogy az miért baj ha te ilyen vagy ő meg olyan?

Szerintem attól nem vagy kevesebb hogy nem szeretsz bulizni meg barátkozni,sok ilyen ember van....szóval valahogy nem jól gondolkodsz erről az egészről.


Engem egy valami zavarna az egészben,az hogy ő ilyen bulizós...az ilyen lányokkal nekem mindig csak a gondom volt (annak ellenére hogy én is sokat buliztam),szóval ha csak nem ilyen party p..ca akkor gondold át jobban a dolgokat.

2021. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
lehet, hogy pont az tetszik neki benned, amit te hibának gondolsz. az ellentétek néha vonzzák egymást. meg amúgy sem kell minden egyes dolgot együtt csinálni egy kapcsolatban
2021. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!