Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van egyre több idegbeteg...

Miért van egyre több idegbeteg, türelmetlen ember?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, munka suli, stressz.

Én is ingerült vagyok ilyenkor:((

2021. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Mert egyre felgyorsultabb világban élünk, és mindig mindenkinek minden azonnal kell.
2021. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Kevés a fizu sok a munka.

Túlhajtott emberek, férfiaknak nem jut nő mert...

kevés a fizu

sok a munka

túl vannak hajtva

2021. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert rohadt sokan vagyunk. A zsúfoltság az állatvilágban is agressziót okoz. De mindenki önző módon szaporodni akar orrba szájba. Ahelyett hogy örökbe fogadnának, van elég hányatott sorsú gyerek.
2021. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert mindenki a saját életét a social médiás "ismerősei" kamu életével hasonlítja össze és emiatt úgy érzi, hogy nagyon nagy lemaradásban van.
2021. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hozta ez a felgyorsult vadkapitalizmus. Lelketlen az iskola, munkahely és ezáltal az emberek személyisége is elkorcsosul.
2021. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
2 éve beszéltem egy dokival, és azt mondta, hogy az emberek, az idősebbek leginkább nincsenek felkészülve a világ változásaira, így ez megviseli őket. Szerintem a fiatalok meg a net, az ajózserek, a rossz családi minták miatt vannak lelkileg 0-án.
2021. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Max a prolik idegbetegek és türelmetlenek. Monoton gyári munka, kevés fizu, nagy igények, mindenkit zsigerből gyűlöl akinek több van, sorsáért másokat hibáztat, tény hogy a prolit nem veti fel sem a pénz, sem pedig az ész.
2021. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenki jót írt

gyorsulunk, már most túl késő, pedig még 30 sem vagyok

érzem hogy már semmit sem érhetek el, nem fogok boldogulni

ebben a világban csak gépaggyal van esélyed

különben elvesztél

megszületned is felesleges volt

2021. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha átlátod, mennyire szélmalomharc a túlélésed. Hogy valójában a pénzes zsákért úszol keresztül a szartengeren, amit lehet hogy sose érsz el! Az embernek kinyílik a szeme, minél több szart nyel el és emiatt frusztrálódik! 30-40 éves korára totál kiég és ha nem áll talpra, akkor valószínűleg sosem fog! Két tábor van: vesztesek tábora & nyertesek tábora. Melyikhez tartozol, a többi csak duma!
2021. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!