Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan lenézőek az...

Miért olyan lenézőek az emberek olyanokkal szemben akiknek nincs párjuk?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nincs párom, de eddig nem tapasztaltam, hogy ezért lenézett volna bárki is. Aki olyan az így is úgy is le fog.

Kérdező te hol tapasztaltál ilyet?

2021. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs...nem mondanám hogy ez miatt szólnak meg.

Néha volt olyan eset,de őszintén megmondom hogy leszarom más véleményét,nem csak ezen a téren.

2021. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, 30 felé már egyre jobban szeretek szinglikkel barátkozni. Nekem van pasim, de párokkal szinte sosem jövünk ki, mert az egyik félnek nem szimpi valamelyikünk, vagy féltékeny, vagy mindig kitalál valamit, hogy miért nem jó. A szingli haver meg mindig ráér. Akik lenézik az egyedülállókat, azok általában kapcsolatfüggők, egyedül nem érzik magukat teljesnek, éretlen személyiségek vagy nagyon fiatalok.
2021. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Hol?
2021. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Engem szerencsére nem szól le senki, viszont a kormány szemében egy selejtes senki vagyok, aki egyedül labdába se rúghat. Ettől hánynom kell
2021. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Egyet értek veled, szerintem is undorító. Többek között ezért is kérdeztem ezt.

Nem is inkább lenézőek az emberek hanem ez valami társadalmi elvaras h legyen valakid bizonyos korodra mert ha arra nincs akkor gáznak tartják az emberek inkább így fogalmaznék.

2021. szept. 17. 00:43
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Mert előfeltevéseket gyártanak róluk, mert ilyen csak b×i, beteg, és hasonló jelzővel rendelkezhet sokak szerint, ahelyett, hogy elfogadnák, hogy nem mindenki akar magának utánfutót...

Na, meg a kormányzati politika is miről szól?

Kb., hogy: "Kölykezzél b+!"

2021. szept. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn is egyedülàlló vagyok. Viszont az,hogy mások mit mondanak/gondolnak abszolút nem èrdekel.
2021. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!