Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iskola, vagy munka mellett...

Iskola, vagy munka mellett melyik napon járnátok legszívesebben délutáni, esti elfoglaltságra, ha van választási lehetőség (pl. nyelvóra, KRESZ-óra, vezetés, edzés, tanfolyam, hittan stb.)?

Figyelt kérdés
Pénteket, szombatot és vasárnapot direkt hagytam ki, mert akkor a legtöbb ember nyilván otthon lenni, vagy kikapcsolódni szeret.

2021. szept. 19. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gimnáziumban mind az öt nap volt valami extra elfoglaltság (nyelvórák, vezetések, úszás), mondjuk mindet szerettem, szóval annyira nem bántam. Erre jöttek még a baráti programok, mondjuk azok többsége inkább hétvégére tolódott.


Szerintem a legjobb, ha hétfőre és keddre teszed az extra dolgokat. Egyrészt ekkor vagy hét közben a legfrissebb, másrészt hamar letudod a dolgokat. Persze azt is érdemes nézni, hogy az órarended hogyan alakul. Például ha hétfőn 15:00-kor végzel, szerdán pedig 10:00-kor, akkor inkább szerdára rakj plusz órát.

2021. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem feltétlen igaz. Mert ha a plusz óra lenne mondjuk 16-19 között, akkor lehet jobb letudni a hétfői 15 óra után, és úgy a kedded már egészen délelőtt 10-től szabad. Nem pedig hétfőn 15-től szabad vagy, de a keddeden meg délelőtt-délután elfoglaltság.
2021. szept. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én péntekre tenném, hogy ne kelljen a délutáni program után még a következő napra tanulnom. De hát mindenkinek máshogy a jó.
2021. szept. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én leginkább olyan különórákra jártam tanulmányaim végéig, amelyek kétszer egy héten voltak és így szépen egybefonódtak, azaz h-sz és k-cs, szerintem nekem sosem volt pénteken különórám, akkor mindig a nagymamámnál voltam, emléke legyen áldott, hétvége meg család és barátok és szinte egészen az egyetemi diplomám végéig szépen be voltam táblázva hétfőtől csütörtökig iskola után néha két különórával is - így lett belőlem túlképzett munkanélküli, aki annyi mindennel foglalkozott, hogy ha mindazt az energiáját egy dologba fektette volna, akkor már professzor lenne belőle, így viszont csak túl sok mindenhez ért kicsit, ám semmihez sem nagyon és nem is tudja, h mit akar kezdeni magával még mindig, 30+ évesen sem... :D Életem története... :D
2021. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!