Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerettek az IKEÁ-ban lógni?

Szerettek az IKEÁ-ban lógni?

Figyelt kérdés

Mi a párommal nem csak a bútorvásárlásért szoktunk menni, hanem mert élvezet nézni és kipróbálni a sok berendezett szobát, az éttermében jókat lehet enni, meg általában rengeteg kisgyermekes szülő van, és lehet beszélgetni velük, meg bolondozni a gyerekekkel.


Valahogy ilyen nyugodt légkört teremt az IKEA és kedvesebbek tőle az emberek amikor bent vannak.



2021. szept. 21. 13:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
86%
Nem, egészséges vagyok, ha kell valami bemegyek, megnézem és megveszem.
2021. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
97%
Mi is szeretünk járni párommal (gyerekünk nincs), nézelődünk, ötleteket gyűjtünk, kanapét, ágyat ki is szoktuk próbálni. Na nem cipővel ugrálunk rajta meg órákig fetrengünk, ezek szerintem is a tahóság csúcsfokai.
2021. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor megyek oda, ha venni is akarok valamit, de volt már olyan, hogy éltem a lehetőséggel, hogy az IKEA kutyabarát, és vittem a kutyámat is, hogy szocializálódjon, amúgy meg szeret "plázázni". De csak időtöltés céljából nem megyek, hozzám nincs közel, és nem is esik útba a napi munkába járás során.
2021. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Néha csak kajálni ugrok be, komolyabb "túrát" csak akkor teszünk, ha tényleg venni is akarunk valamit.
2021. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
5%
Imádok ott időzni, vásárolni (beugrani "csak egy szöszhengerért vagy lábtörlőért", és a végén 75...100 ezret ott hagyni), de komolyan visszavet az utóbbi időben a sok sikoltozó-rohangászó kis csimota, meg a kutyák. Kutya nem oda való, pontosabban semmilyen üzletbe sem való. Pláne amilyen "vicc" kutyákkal nevettetik ki egyesek magukat. Némelyiknél a macskám nagyobb, keresztben át is harapná a torkukat.
2021. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
25%

Online szoktam nézelődni, ha kell valami a lakásba. Élőben max. azért, hogy megnézzem, hogy az adott üzletben mi van az online kinézett dolgok közül.

Egyébként gyűlölöm az ikeát. Utálom, hogy mindig mindent végig kell járni, kénytelen vagyok végignézni a konyhákat és a kanapékat is, hiába akarok csak pl. egy lámpát venni. Az személy szerint nem érdekel, ha valaki fetreng az ágyban vagy beleül egy fotelbe, maximum akkor, ha nem veszi észre, hogy amúgy mások szeretnék megnézni az adott terméket és úgy elég nehéz és kellemetlen, ha ő közben ott pihenget, mint otthon. Az viszont idegesít, hogy mindenki megy össze-vissza, keresztbe, szembe, megállnak az út közepén bámészkodni, a gyerekek úgy viselkednek, mintha játszótéren lennének. A kutyák is mennek jobbra-balra az ember lába alatt. Ha tehetem (mert mondjuk ismerem az adott terméket, nem szeretném megnézni élőben is), akkor ezek miatt mindig online rendelek.

Szerintem kellene csinálni külön napokat vagy legalább idősávokat azoknak, akik szórakozni, bámészkodni, a gyereküket elfoglalni, a kutyájukat sétáltatni és úgy általában az idejüket elütni mennek és azoknak, akik céltudatosan valamit vásárolnának.

2021. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Pont ezért nem, mert mindig tele van marhára ráérő tömegekkel. Zsúfolt, 5-en mennek egymás mellett, fellöknek, neked mennek, stb.

Költözés előtt 3-szor kellett visszamennünk, most reményeim szerint évekig nem kell a közelébe mennem, utáltam. (Pedig amúgy jópofa lenne, a berendezett szobákkal és hasonlókkal, csak az a töménytelen mennyiségű lófráló ember ne lenne....brrr)

2021. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
88%
Én amúgy nem engedem, hogy a kutyám összevissza menjen, boltban sem, ha kutyabarát helyre megyünk, de járdán sem. Inkább azt tapasztaltam az IKEA-ban, hogy mások jöttek oda, hogy milyen jól nevelt kutyám van, az önkiszolgáló kasszánál az oda beosztott pénztáros is előbb a kutyámmal haverkodott össze, és utána segített nekem. Pont azért viszem kutyabarát boltokba, hogy minél több szituációt, ingert megszokjon, és bárhol tudjon jól viselkedni. Megjegyzem, vakvezető kutyák pedig bárhova bemehetnek, olyan boltba is, ahova más kutyák nem mehetnek be. Van hova fejlődni még azért ezen a téren nálunk fejlettebb országokhoz képest, nyilván a gazdiknak is, de a kutyabarát helyek terén is. Én szeretném a jó példát erősíteni.
2021. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
14%

...én pedig nem vagyok hajlandó kutyát megtűrni semmilyen boltban sem. Nem oda valóak, kivéve a munkakutyákat.

Az nem járja, hogy Fifikét elvisszük világot látni az ikeába. Van egy határ.

Szerencsére vannak még normális kereskedők, pl. itt, ahol lakom is, akik odaszólnak a "dogzilláknak", hogy a kutyának kinn a helye az ajtó előtt a kampóhoz kötve. Mire a "dogzilla" megsértődik, hogy hát akkor ő itt nem vásárol.

"Akkor nem vásárolsz b+, és elhúzol innent, nem vág a földhöz" -vagy valami hasonló Mucsis választ kapják pl. az élelmiszerboltban. :D :D

2021. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

...ugyanakkor azt az embert is kitiltja a boltjából, aki az üzlet területén lófráló és/vagy pihengető két bengáli macskája bármelyikét verbálisan, vagy fizikálisan inzultálja (pl. "sicceli", vagy arrébb rúgja). Olyankor az van, hogy "most teszed le a kosarat, ott az ajtó, és többé ide be nem jössz".

#19

2021. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!