Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerettek az IKEÁ-ban lógni?

Szerettek az IKEÁ-ban lógni?

Figyelt kérdés

Mi a párommal nem csak a bútorvásárlásért szoktunk menni, hanem mert élvezet nézni és kipróbálni a sok berendezett szobát, az éttermében jókat lehet enni, meg általában rengeteg kisgyermekes szülő van, és lehet beszélgetni velük, meg bolondozni a gyerekekkel.


Valahogy ilyen nyugodt légkört teremt az IKEA és kedvesebbek tőle az emberek amikor bent vannak.



2021. szept. 21. 13:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
86%
"a kutyának kinn a helye az ajtó előtt a kampóhoz kötve" - pont ez a nem normális hozzáállás.
2021. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Jobb országokban már ilyen is van: [link]
2021. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

#19

Miért "nem odavalóak"? Mármint milyen érv, indok miatt?

A boltosnak gratula a stílusához, gondolom fog majd sírni, hogy miért nincs forgalom. :D

2021. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha pont arra van dolgom, venni valamit vagy valakivel beülünk enni, akkor szívesen körülnézek vele is, egyedül is, de csak úgy nem.

Hatalmas tömeg van amúgy, ez megterhelő nekem.

2021. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
9%

#23

nem fog sírni. Van elég forgalma. A helyiek elfogadják.

Mondta már a pesti kihaénnem turistáknak, akik felháborodtak, és emiatt rendőrt akartak hívni, hogy "ott a telefonszám, de ha akarod, felhívom én, nekem ingyen van, és 5 perc múlva itt van. Mellesleg a sógorom."

Igen, ebben a faluban az 1000 fő közül 1000 úgy gondolja, hogy kutyának semmi keresnivalója semmilyen boltban, ellenben a boltos cicáit elkényeztetik.

#19

2021. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
#16 Kis segítség: Az Ikeában a bejáratnál be tudsz menni egyenesen a piactérre, ahol pl. a lámpa is van, de ha "fenn" szeretnél megnézni valamit ott is majdnem mindenhol le tudod vágni az utat, nézd a táblákat. Csomó időt spórolsz magadnak.
2021. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
90%

#25

Tehát milyen észérv szól amellett, hogy "kinn a helye"?

2021. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
78%
19 Én meg téged nem vagyok hajlandó megtűrni a boltban, neked kint a helyed, na akkor mi a fax van?
2021. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
49%
Én állatbarát vagyok,kutyánk is vannak, kirándulni is járunk velük,mégis megoldjuk,hogy boltba ne kelljen velük menni.Miért?Mert van aki nem szereti őket, allergiás rájuk,vagy fél tőlük.Arról nem beszélve,hogy nem higiénikus ha mondjuk farok csóválás közben száll a kutyaszőr,vagy a szalámis pult előtt csorog az eb nyála.Lepontozhattok,de a boltban szerintem sincs helye kutyának.Mondjuk macskának sem.😁A bolt elé kikötve sincs helyük,oldjátok meg,hogy ne akkor vásároljatok,ha veletek vén a kutya.
2021. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Aki allergiás, az a vakvezető kutyákra is allergiás, és a vakvezető kutyák bárhova bemehetnek, tehát allergiás olyan boltban is találkozhat kutyával, ahova csak a segítőkutyák mehetnek be. Ez hülye érv. El kell fogadni, hogy vannak kutyabarát helyek, ahol lehet találkozni kutyákkal, szálláshelyek, strandok, boltok, éttermek... stb. Akit ez zavar, olyan helyre menjen, ami nem kutyabarát.
2021. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!