Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerettek az IKEÁ-ban lógni?

Szerettek az IKEÁ-ban lógni?

Figyelt kérdés

Mi a párommal nem csak a bútorvásárlásért szoktunk menni, hanem mert élvezet nézni és kipróbálni a sok berendezett szobát, az éttermében jókat lehet enni, meg általában rengeteg kisgyermekes szülő van, és lehet beszélgetni velük, meg bolondozni a gyerekekkel.


Valahogy ilyen nyugodt légkört teremt az IKEA és kedvesebbek tőle az emberek amikor bent vannak.



2021. szept. 21. 13:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
67%

#29

Én a macskákra vagyok durván allergiás, de ezzel együtt nem zavarna, ha lennének "macskabarát" helyek. Max nem mennék oda, vagy csak maszkban, vagy csak rövid ideig, stb. Amíg nem kötelező nekem is órákig ott lenni, addig nem zavarna.

2021. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
30 én elfogadom,nem is zavar,hogy van ilyen hely,de van akit zavar,hogy nem mind ilyen.Azért vakvezetőből meg lényegesen kevesebb van,mint hobbikutyából.Én leírtam,hogy miért nem odavaló szerintem a kutya.A vakvezető,segítő kutya meg kivétel nélkül jól képzett,munka közben pedig teljesen másképp viselkedik,mint a nem képzett társaik, ezért kár is őket összehasonlítani,nem mellesleg a gazdi nélküle nem boldogul.Tudom-tudom a ti kutyáitok mind jól neveltek,szocializáltak stb.Még egyszer mondom,engem nem zavarnak,szeretem is őket,de a boltba nem valóak.
2021. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
"de van akit zavar,hogy nem mind ilyen" - Engem ez nem zavar, de ha egy hely kutyabarát, akkor lesz olyan, hogy velem jön a kutyám is, ha oda megyek. Leírtam azt is, miért viszem, szocializációs lehetőség (én nevelem a kutyámat, és odafigyelek arra, hogy ne legyünk másoknak útban), meg ő ezt élvezi, mellesleg sok embernél tisztább.
2021. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
87%

Én írtam korábban egy választ arról, hogy idegesítenek a lábam alatt rohangáló kutyák az üzletekben. Nyilván nem a vakvezetőkre és az egyéb, jól nevelt kutyákra gondoltam, akik kb. meg sem mozdulnak, ameddig a gazdájuk nem engedélyezi nekik. Azért ne vicceljünk már, a többségre nem ez a jellemző. A kutyát tartó emberek nagy része nem a kutyaiskolában tölti a fél életét, hogy ennyire jól nevelt kutyája legyen. A többség szerint cuki, ha a kutya ugrál, rohangál, mert csak szereti az embereket, izgatott, stb, egyéb kifogások. A többséget nem zavarja, ha a kutyája megugatja a többi kutyát, esetleg agresszív velünk, mert hát ilyen antiszociális szegény. Az embereket is nyugodtan ugathatja, megtámadhatja, mert szegény nem szereti őket, fél tőlük.

Még egyszer leírom, nyilván nem azzal van problémám, ha egy kutya nyugodtan sétál a gazdája mellett pórázon egy üzletben, hanem az egyéb felsorolt viselkedések.

2021. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek én is utolsó,meg arról,hogy nem minden kutya ápolt,és hogy ha nem muszáj (a vakvezetőt muszáj) akkor nem kellene kutyát magukkal vinniük.Tévedés sok esetben az is,hogy ezt az eb élvezi.A legtöbb esetben nem élvezi.Nem vitatom,hogy lehet,hogy van olyan kutya amelyik igen.Engem nem zavarnak továbbra sem,de én nem viszem,és nem is gondolom,hogy baj ha van olyan hely ahová nem lehet vinni.Élelmiszer boltba pl nem megyek be ha kutyabarát,nem szeretem ha a saját kajám körül kutya,macska,kisnyúl,stb megfordul.
2021. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ez a normális kutyásokat is zavarja, de az előző hozzászólásod eléggé általánosító volt.
2021. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nincsenek sokan igen. Én dolgoztam is ott. Hajnalban, kora reggel mikor még nem volt nyitva üresen jó volt :)


Én már betéve tudom mi merre van melyik osztály hol.


Ha nem tolnák vissza nyitáskor a képkereteknél a falat a dekor osztályon, akkor mindenki hamarabb megtalálna mindent.


Ugyanis ott a fal egy kis részen ki van húzva, hogy gyorsabb legyen az árutöltés. Rögtön át lehetne jutni az aprócikk részlegre a konyhai eszközökhöz. Gondolom ez egy marketingfogás, hogy végig kelljen trappolni körbe mindenen :)


Egyszer hallottam is, hogy nem sokkal nyitás után a vevők ott keresték az átjárót mert az előbb látták, hogy ott át lehett menni :D


Amúgy nekem tetszik, hogy be lehet vinni kutyákat, volt, hogy meg is simogattuk őket :)

2021. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!