Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nézzek ki, viselkedjek,...

Hogy nézzek ki, viselkedjek, hogy ne kössenek belém a városban?

Figyelt kérdés
Rengeteg a bűncselekmény és félek a városban mászkálni, pedig iskolába kell...
2021. szept. 29. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Keress fel pszichológust.
2021. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Budapest nem egyenlő Chicago-val, ennyire ne fossál már.
2021. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Miért kötnének beléd? Fogadjunk, hogy eddig sem szólt hozzád a kutya se. Szerinted az véletlen, hogy senki nem akart bántani?
2021. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem fognak nyugi, ha eddig sem ezután sem. Én forgalmas városban vagyok nap mint nap, ritka volt mikor belém kötöttek olyankor nem kell oda nézni mintha meg se hallanád menj tovább, hidd el békén hagynak. Egyébként ennyi erővel lehetne mindenért aggódni történhet bármi aggódhatnák hogy a busz karambolozik, aggódhatnák hogy rosszul leszek, aggódhatnák hogy kinéznek. Az csak is rajtad áll hogyan gondolkozol ha ilyeneken hogy megtámadnak akkor azt vonzod be rá se gondolj. Gondolj ilyenkor valami szép dologra tereled el a figyelmed. Velem is ez volt csak nekem mondjuk más volt mert szorongás akárhova mentem mindig haza jöttem, de erőt vettem magamon és leküzdöttem. Ha szükséges keress fel szakembert nekem sokat segített ő is.
2021. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor olyan helyen mászkálok ahol sok a rosszarcú fazon, akkor a nagyon sietek kártyát veszem elő. Úgy teszek, mint aki baromira siet, talán még némi el fogok késni aggodalom is kiül az arcomra.

Amúgy a legnyerőbb, ha nem nézel rájuk. Azt nem szabad, az már provokációnak számít. Szóval siess és ne nézz rá senkire :D

2021. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

1-es!


Jó primitív vagy. Ha eddig nem volt, akkor ezentúl nem is lehet bűncselekmény áldozata?

2021. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell bántani a kérdezőt. 10 évig eltem Pesten. Számtalanszor belémkötöttek, megrángattak, egyszer meg is akartak szúrni. Pedig egy kb.szürke egér típusú, 158 cm-es nő vagyok. Valahogy vonzottam őket vagy passz..

Ez nálam odáig fajult,hogy gyomirideggel mentem az utcára, és mindentől összerezzentem (főleg a késes dolog után).

Végül inkább hazaköltöztem a kisvárosba,ahol éltem. Itt az előtt,és azóta sem ért attrocitás.

Elvileg van olyan,hogy áldozat típus. Kérdező,szerintem tanulj önvédelmet,azzal több önbizalmad lesz és ez is a kulcsa annak,hogy egyrészt ne félj,másrészt ne légy célpont. Ahogy elnézem,a határozott embereket,akik nem félnek,nem is bántják.

2021. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

4-es!


”Nem fognak nyugi, ha eddig sem ezután sem”


Tehát, ah eddig nem volt balesete, akkor ezután sem lesz? Ha eddig nem halt meg, akkor soha nem is fog? Komolyan gondolod, amit leírsz, te elmebeteg?


”hidd el békén hagynak”


Vagy nem. Mond ezt bűncselekményke, késelések áldozatainak.


”aggódhatnák”


Legalább írni tanulj meg.


”akkor azt vonzod be rá se gondolj”


Ja hogy te valami ezomániás nem normális vagy.

2021. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Atyaég! Mivan itt. Talán pánikolnia kéne mindennap kedves utolsó? Miről beszélsz pont hogy te vagy az elmebeteg mert szerinted pánikolás a cél gratulálok. Nem is mindegy hogy ír egy anonim oldalon a kutya nem jön rá nem megy osztályzásra. Először is egy kis illemet tanulhatnál nem kéne egyből a másikat leköpni mert mondjuk segíteni akarna.
2021. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valami küzdősport egyesületet, önbizalmat fog adni, illetve ha megtámadnak tudatosul benned hogy megtudod védeni magad. Nem lehet tudni előre semmit igaz, de így mindig aggódhatnánk bármin. Mert mindig lenne, ezt le kell küzdeni. Jézus, ki volt ez a bolond? Ezománia az motiváció okos. Na az ilyen is minek ír ide na mindegy.., szóval én azt tanácsolom keress valami küzdősportot a sport amúgy is kell ha jó a csapat az még jobb.
2021. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!