Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki most beteg, az gondolta...

Aki most beteg, az gondolta volna nyáron, hogy ilyenkor beteg lesz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amikor melegben eszébe szokott jutni az ősz, amikor náthásak, göthösek lesznek az emberek, vagy pont fordítva, nyáron eszébe szokott jutni, hogy jön az ősz és menetrendszerűen náthás, vagy beteg lesz

2021. okt. 3. 08:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Tudom, hogy az rombolja, de még pár évig nyilván nem opció a költözés, addig valahogy csak kibírom.
2021. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
10-es, álljál már le, akárhogy erőlködsz, fogalmad sincs, mi folyik a 9-es családjában és senki sem kérdezett!
2021. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11

Sok erőt és kitartást kívánok neked addig is, és kérlek, ne vegyél mindent magadra, próbáld meg figyelmen kívül hagyni a negatív dolgokat, a saját érdekedben.


#12

Nem tanították meg neked a szüleid, hogy két ember beszélgetésébe beleszólni illetlenség?

Tudod, aki segítségre szorul, annak segítsünk, vagy neked a segítség adás fogalma ismeretlen?

2021. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miota retegesen oltozom, viszek a taskamban plusz ruhat, tiz eve sosem fazom meg, max lemerulten influenzasokkal osszezarva elkaptam egyszer.
2021. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyáron még semmi bajom nem volt, most meg rákos lettem.
2021. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!