Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az ilyen kisszerű emberek, akiknek csak a piálás, cigizés, locsogás az egyetlen életcélja?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 22:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/128 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te csak mellébeszéltél.
2021. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/128 A kérdező kommentje:
Azért nem gondoltam, hogy ennyi gyenge ember van, aki ennyire ragaszkodik a sekélyes életstílusához, hogy még itt is csak azt képes védeni.
2021. okt. 5. 16:23
 123/128 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ahhoz képest, hogy olvasol elég gyenge a szövegértésed.


"ha valaki nem díjazza ezeket a kisszerű kikapcsolódási lehetőségeket, azt egyből kiutálják, kigúnyolják, elmondják mindennek."


Senki nem azért ilyen veled itt mert te nem szeretsz inni, cigizni stb. Látszik, hogy valaki(k) megsértettek téged és emiatt írtad ki a kérdést. Kb. 20-an megkérdezték, hogy, de akkor te mit csinálsz jobban az életedben, neked mi az életcélod, mi az amire te hivatkozhatsz. Egyikre se érkezett tőled válasz, csak hajtod a magadét. Konkrétan be is ismerted, hogy nem azzal van a baj, hogy söröznek, hanem azzal, hogy lekezelnek téged/ kigúnyoltak. Majd ezek után elkezdesz beleállni olyan emberekbe is akik segíteni akartak. Senki nem védi ezt az "életstílust" (ami egy egyszerű szórakozási forma), egyszerűen csak idegesítő, hogy mennyire

szűk látókörű vagy.

2021. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/128 anonim ***** válasza:
95%
A hajlektalanokra gondolsz? Vagy akiket eltartanak? 🤔 mert mas nem engedhetne meg h CSAK ezt csinalja 🤔 Ha meg nem rajuk akkor igazabol az emberek tobbsegere? Akik szeretnek bulizni inni neha ragyujtani meg dumalni a haverokkal? 🤔 Vagy tizeneves vagy? En nem ismerek ilyet aki csak ezt csinalja.. Kepzeld enis szeretek pialni, cigizni, haverozni. Sot meg betepni is. Megis eltartom magam 4kilot keresek es sportolok is napi szinten. Nemhinnem h belelatsz az emberek eletebe ismeretlenul..
2021. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/128 A kérdező kommentje:
Jaj, a füvezés még a legrosszabb az összes közül. A megélhetés az egy dolog, én csak azt nem értem, a szabadidőt mért ilyen értelmetlen hülyeségekkel kell tölteni.
2021. okt. 6. 18:38
 126/128 anonim ***** válasza:
93%
A gyk-n trollkodni sokkal értelmesebb tényleg.
2021. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/128 anonim válasza:
50%
Szerintem mi lelki társak vagyunk mert ugyan ebbe vagyok.. amúgy azt kifelejtetted , hogy még a drogozás is , azt is elsőnek szoktak manapság jelölni
2021. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/128 anonim ***** válasza:
100%
Csak iligy vagy
2021. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!