Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az ilyen kisszerű emberek, akiknek csak a piálás, cigizés, locsogás az egyetlen életcélja?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 22:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/128 anonim ***** válasza:
73%
Hu, de gyerekes ez a "nem én kezdetem, ők kezdték", mint valami ovis XD
2021. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/128 anonim ***** válasza:
84%
Na hát ezzel nem kerültem bentebb… Szerintem te csak meg vagy sértődve, mert egy karót nyelt kockafej vagy, aki kilóg az ilyen társaságokból humorérzék hiányában, és most itt próbálsz megerősítést kapni róla, hogy márpedig jól van ez így, ahogy “gondolod”.
2021. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/128 A kérdező kommentje:

#26:


Most komolyan, nem tudsz elképzelni semmit, hogy kezdhetnél valamit az életeddel? Megtanulni valamit, művelődni, hobbiba kezdeni, segíteni nálad rosszabb helyzetben lévőkön valamilyen módon, sportolni valamit stb., ahelyett, hogy hátradőlsz, mert nehogy valamit csinálni kelljen.

2021. okt. 4. 22:55
 34/128 anonim ***** válasza:
86%
Igyál egy sört, szívj el egy cigit azt megnyugszol.
2021. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/128 A kérdező kommentje:

#31:


Ezt csak azért írtam, hogy világos legyen, a bunkóság nem nálam kezdődött.

2021. okt. 4. 22:57
 36/128 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy tegyük fel igazad van és tényleg van aki csak ezért él és így él. De szerinted miért? Ítélkezès az megy ismeretlenül..mi van ha olyan trauma érte az életében ami ezt hozta ki belőle? Mi van ha most ilyen időszakot él meg,de egyébként rendes ember? Mi van ha egész életében ilyen lesz? Semmi... Az ő élete!
2021. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/128 anonim ***** válasza:
81%
Tehát akkor mindenki Teréz anya, vagy Einstein lenne, ha az a fránya piálás-cigizés-locsogás szentháromság nem szennyezné a világot?
2021. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/128 anonim ***** válasza:
84%

"Most komolyan, nem tudsz elképzelni semmit, hogy kezdhetnél valamit az életeddel?" Nem az volt a kérdés, hogy mi mit tudunk elképzelni meg mit nem, hanem az, hogy te mit csinálsz amiért ennyire lenézed az embereket.


Amúgy fun fact, de saját magamból kiindulva, ezek a dolgok nem zárják ki egymást. Tanulok, rengeteg kiállításra járok (szakmámból adódóan is), festek, sportolok, futok és szabadidőben k.rva szívesen ülök be a barátaimmal egy kocsmába meginni 2 liter sört miközben elszívok egy cigit. Na ilyenkor mi van?

2021. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/128 A kérdező kommentje:

#36:


Sajnos, akiket én ismerek, és ilyenek, azok mindig is ilyenek voltak. Más dolog, ha valakinek félresiklik az élete, és alkoholista lesz. Az ilyet sajnálom. De ezek a felszínes emberek nem ilyenek. Nekik pont, hogy semmi gondjuk nincs az életben, csak a végtelen kényelemben akarják eltölteni, bármiféle megerőltetés nélkül.

2021. okt. 4. 23:01
 40/128 anonim ***** válasza:
77%
Jól teszik
2021. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!