Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen ízlésficamom...

Egyszerűen ízlésficamom van,vagy más lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Teljesen odavagyok az extrém kövér,200 kg körüli nőkért. Gyönyörűnek,izgatónak tartom őket.Az én ízlésvilágomnak kifejezetten szépek az ekkora nők.

Tudom,hogy ez nem mindennapi,de ez van. Mi lehet a háttérben?

Amúgy teljesen normális életet élő,diplomás férfi vagyok.

Cikiző,gúnyolódó megjegyzéseket légyszí ne írjatok!



2021. okt. 8. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Ezt xsak egy pszichológus tudja megmondani.

Ez már csak azért is orvosi eset, mert az ilyen nők korai halálozása, mozgasképtelen életvitele is amit előidéztek maguknak maga is agyturkászt kíván.

2021. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Kár ízlésekről vitatkozni. Én speciel bottal sem piszkálnék meg egy ilyet, de nézd a jó oldalát, több marad neked.
2021. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Mi izgat fel abban, hogy rádmászik egy 200 kilós nő? A szart kinyomja belőled! Hogy szeded le magadról, ha mondjuk be görcsöl valamilye?
2021. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Imádom a hatalmas,hájas női testet. Magam sem tudom miért.

Én ugyanúgy odavagyok érte,mint te egy normál testalkatú nőért.

Egyszerűen elbűvölnek.

2021. okt. 8. 18:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik leggyakoribb perverziók egyike.
2021. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom valami fétis
2021. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy ízlésficamod van, lehet hogy nem, igazából tökmindegy. Csak az életed első néhány évtizedét kell hiábavaló sóvárgással eltöltened, aztán a hormonok elvégzik a dolgukat és egy hétvégi pontyozást vagy egy sörözést a kollégákkal többre fogsz értékelni mint egy akármilyen női testet. Addig még kiírsz ide pár társkeresős meg egyéb kérdést a témában ahogyan eddig is tetted. De majd lecseng ez idővel és akkor egy kicsivel közelebb kerülsz te is meg mi olvasók is a lelki béke állapotához.
2021. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy viszonylag ismert fétis/perverzió, az aránylag gyakoribbak közé tartozik. Sajnos egy borzasztóan vaszélyes, mérgező, kihasználható nőkre (néha férfiakra is) vadászó közösség is tartozik hozzá.


Azt,hogy nálad ez mitől alakulhatott ki, mi innen nem tudjuk megmondani, max szakemberek, de néha még ők sem.

2021. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire gyakori.Azt sem,hogy miben veszélyes.Én egyszerűen rajongok az ilyen nőkért.Veszélyes nem vagyok rájuk azzal,hogy vonzódom hozzájuk.
2021. okt. 8. 19:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen feederek akik felhízlalják a párjukat szerintem arra gondolt.
2021. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!