Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen ízlésficamom...

Egyszerűen ízlésficamom van,vagy más lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Teljesen odavagyok az extrém kövér,200 kg körüli nőkért. Gyönyörűnek,izgatónak tartom őket.Az én ízlésvilágomnak kifejezetten szépek az ekkora nők.

Tudom,hogy ez nem mindennapi,de ez van. Mi lehet a háttérben?

Amúgy teljesen normális életet élő,diplomás férfi vagyok.

Cikiző,gúnyolódó megjegyzéseket légyszí ne írjatok!



2021. okt. 8. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9

Sokaknál ez csak addig tart ameddig szembe nem kerülne élőben a vágyaik tárgyával. Aztán gyorsan rájössz, hogy az elhízással együtt járnak a higiéniai problémák és egyből elmegy a kedved az egésztől.

2021. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen kedvesem.Ápolt volt,mindig jó illatú.Az tény,hogy izzadékonyabb volt,mint egy normál súlyú nő,de igényes volt önmagával szemben.Az elhízásáról nem tehetett,hormonzavaros volt.
2021. okt. 8. 20:24
 13/13 anonim ***** válasza:

12

Van az a szint amikor már hiába vagy igényes. Az izzadás alap és akkor ott beindul a gomba meg egyebek.

2021. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!