Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a gyerekvállalás jó, akkor...

Ha a gyerekvállalás jó, akkor miért nincsenek sehol boldog anyukák?

Figyelt kérdés
Csak ideges, frusztrált anyukák vannak mindenhol.
2021. okt. 9. 05:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Ezt azok találták ki akiknek nincs gyerekük,vagy van házvezetőnőjük meg babysitterük.
2021. okt. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekvállalás is csak akkor jó, ha alkalmas vagy szülőnék és/vagy a szpciális, anyagi helyzeted kielégítő.


Rengeteg alkalmatlan ember van, aki türelmetlen vagy még nem teremtette meg a feltételeket a biztonságos gyerekvállaláshoz és amiatt sztresszes.

2021. okt. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

A választ a #2 nagyjából leirta….



#1ez vica versa


A gyerek ,kell mert…

Mi az hogy kell???


Jajj de boldog vagyok hogy van gyerek…

Mert az kell…(mindig nem értem a kell szót)

…jajj,nem aludtam semmit mert egész éjszaka óbégatott a gyerek….

A gyerek kell mert… …izé,kell mert hogyishivják….

…jajj,de boldog vagyok a 2gyerek mellett… …mert az kell… (mint egy zsák krumpli🤔) …. igaz,ma délutánra megyek folgozni,és 6 kor kellett kelnem ,mert a gyerek ment oviba és előtte anyázni/apázni kellett.


Most akkor mi van?

2021. okt. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Én boldog anyuka vagyok. Nem a rózsaszín ködösen boldog, vannak nehézségeink, én is voltam kiborulva, de boldog vagyok, mert szeretem a gyerekem, és látom hogy ő boldog.


Ma reggel ágyba hozta nekem a reggelit amit az apjával ketten csináltak hogy én pihenhessek, majd együtt ettünk mindhárman mesét nézve. Ezek a pillanatok feltöltenek, akkor is, ha tudom hogy ma is dacos, hisztis, akaratos lesz. De mi így vagyunk egy család.


A baráti körben is ezt látom, azok boldogtalanok akiket nem becsül meg a családjuk, akik mindenre egyedül vannak.

2021. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok mai anyuka, 19, 21 évesek a gyerekeim. Nekem nagy élmény volt és csoda a mai napig.
2021. okt. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Mert sok anya rabszolgája a gyereknek! Azonnal felveszi, ha sír, nem szoktatja le az éjjeli evésekről, nem tilt meg neki semmit.
2021. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Én most őszinte leszek: Egy szem gyerekem van, 22 éves lány. Nagyon szeretem, bármikor az életemet odaadnám érte, és ezek nem csak szavak.

Ezzel együtt is azt mondom, ha időben visszamehetnék, nem szülnék. Mert ha vonok egy egyenleget, sokkal kevesebb a szép pillanat (olyan pillanatok, amiről 4-es is ír). És sokkal több a strapa és az aggódás.

Mindezt úgy mondom, hogy rendes férjem van, mindenben segített és mellettem állt (most is persze), és anyagilag is meg volt alapozva az életünk, amikor szültem. A lányomra is csak jót mondhatok, sínen az élete, és kicsinek is okos volt, értelmes, együttműködő, szeretetteljes, jobbat nem is kívánhattam volna.

Most mégis, valahol azért szurkolok, hogy ezt hagyja ki az életéből, inkább utazzák be a párjával a világot, valósítsa meg magát, és éljen nagyon kényelmesen, nyugisan, vagy ahogy szeretne.

2021. okt. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
84%

Én ezt nem mondanám,hogy sehol nincsenek boldog anyukák.Mindenki máshogy éli meg az anyaságot, nem tudni, hogy belül mit érez.Én ismerek boldog anyukákat.

Viszont sajnos azt látom itt az oldalon, hogy sokan panaszkodnak,hogy milyen nehéz a gyerekvállalás,nem erre számítottak, és hogy a párjuk mennyire nem partner a gyereknevelésben.

2021. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Mert azt az apró információt elhallgatták, hogy csak a "politikai elitnek" jó ez, - ugyanis őket és a leszármazottjaikat tartják ki elsődlegesen a befolyt adókból, az összes újszülött csak egy adószám nekik, el ne hidd, hogy az anyákért, apákért és a gyerekekért aggódnak, amikor azt szajkózzák, hogy "elljétek tele az országot"! Amikor - emberhez méltó, tisztességes - munkát, megélhetést kell majd adni ezeknek a most, tömegével szült gyerekeknek, akkor már sehol nem lesznek azok, akik most agitálják esztelen szaporodásra az embereket, "mossák kezeiket" a zsíros nyugdíjban lubickolva vagy már a férgek, bogarak is jóízűen elfogyasztották őket a gödörben.
2021. okt. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Szerinted minden anyuka citromba harapott, mások szerint meg minden anyuka folyton a gyerekét ügyürübügyürüzi, és mindenkinek az arcába nyomja hogy "nééézd, milyen aranyosan eszik, milyen aranyosan alszik, milyen aranyosan kakil, úgy mondja a pandát hogy padda, hahaha, de cuki, ugye?"

Mint mikor valaki azt mondja, minden párkapcsolat rideg szar, meg se puszilják egymást, más szerint meg minden pár állandóan nyálaskodik.


A legtöbbünknek naponta megy az agyára a gyereke, és naponta olvadunk is el tőle. Mitől lenne csak jó, mitől lenne csak rossz? Nem kell köré ideológiákat gyártani, semmi sem fekete-fehér, ne magyarázzuk már bele, hogy ha nem minden percben tökéletes, akkor már szar az egész, vagy hogy a gyerek sosem szerethető.

Ha neked nem kell gyerek, nem lesz, de ne az egész világra kivetített tévedéssel és túlzással indokold. Elég indok az, hogy te személy szerint nem akarsz és kész.

2021. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!