Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Randiztam egy sráccal, egyszer...

Loloka30 kérdése:

Randiztam egy sráccal, egyszer csak amikor mosolygott,láttam h az egyik oldalt fekete a foga, a masik oldalt meg hiányzik egy, alul is még egy. szerinte ö egy igényes férfi.. kizárt h nem látja mikor tukorbe néz..szerintetek is igénytelen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 06:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%
Pedig de, csak kifogás. Másfél évig mindent a minimunra vettem és mindent megvontam magamtól, hogy összejöjjön a fele, másik felét részletre fizettem. És kész, megcsináltattam, gyönyörűek a fogaim. Ezt bárki más meg tudja tenni, ha tényleg fontos neki az ápoltsága és nem a létminimum alatt él.
2021. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

08.16

Nálad mit jelent a létminimum?

Ha vavi 500 ezer felett, akkor értem....

2021. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez alapján ítéled el, és vonod kétségbe az igényességét, akkor keress mást.

Az igénytelenség nem itt kezdődik. Rengeteg embernek már 18 alatt rosszak a fogai.

2021. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12%
Ez már csak azért is kifogas, mert van hely ahol, ha van tb-d ingyen megcsinálják. Pesti 2 ilyen hely is van, 3s annyit egy vidékinek is megér, hogy felutazzon. De kétlem, hogy ez egyedül ebben a városban van.
2021. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Létminimum, amikor éppenhogy tető van a fejed felett és éppenhogy nem halsz éhen. Akkor elhiszem, hogy nem ez a legfontosabb.
2021. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Én is foghíjas vagyok, a csavarok már benn vannak, télen megyek befejezni. A párom így is elfogadott, szinte fel sem tűnt neki, pedig igényes ember.
2021. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
Nekem hányingerem volt, amikor egy fekete és hiányos fogazatúval kellett csókolóznom. Vannak alapok, amik szükségesek egy elviselhető testi kapcsolathoz.
2021. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Igen, igénytelen, bár a fogászat nem olcsó mulatság, lehet nincs pénze megcsináltatni. Amúgy a fogápolás ott kezdődik, hogy vigyázunk a még jó fogainkra és néha benézünk a fogorvoshoz ellenőrzésre. Szóval nem kell megvárni, amíg kirohadnak egyesével. Az ápolatlan fog, haj, bőr, láb stb undorítóóóóóóóó
2021. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%

Ha valakinek rosszak a fogai, és nem csináltatja meg, 3 oka lehet:

1. Menne fogorvoshoz, de épp nincs rá pénze.

2. Fél a fogorvostól/tűtől, inkább meghalna de akkor se menne el.

3. Le5zarja, hogy rossz a foga, nem érdekli. - Ez esetben igénytelen az illető.

2021. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, ha neked eszerint igénytelen, akkor pont hogy te egy igazi értelmi fogyatékos nyomoronc vagy!
2021. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!