Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Randiztam egy sráccal, egyszer...

Loloka30 kérdése:

Randiztam egy sráccal, egyszer csak amikor mosolygott,láttam h az egyik oldalt fekete a foga, a masik oldalt meg hiányzik egy, alul is még egy. szerinte ö egy igényes férfi.. kizárt h nem látja mikor tukorbe néz..szerintetek is igénytelen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 06:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#20, persze, ha valaki hanyagolja a szájhigiéniá, akkor az teljesen normalis elfogadható dolog
2021. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20 as szerintem is igenytelen az illeto, mert a kerdezo nem irta hogy a ferfi minimum beren elo szerencsetlen. Ha pedig van ra penze akkor nagyon is igenytelen. egyebkent nem mindenkinek lehet inplantumot csinalni. Nekem sem tudtak mert nekem a csont halt el az alkapcsom bizonyos reszein. ennek ellenere mas megoldassal de megcsinaltak es szebb egyenletesebb mint az eredeti volt, mert pont az elso 4 fogat kellett potolni. Itt ahol elek szinten nagyon draga a fogaszat de van mod reszletfizetesre es vannak privat biztositasok (nekunk is van) ami ugyan draga de ilyen esetekben nagyon jol jon. En ugy voltam vele hogy fontos ugy egeszsegi mint esztetikai szempontbol es inkabb lemondtam valamirol de ezt kiszoritottam. magyar penzben mire keszen lett 790 ezer ft nak felelt meg az ar. de ebben minden benne volt az elso rontgentol az utolso ellenorzesig, es a fogorvosom nagyon jo anyagokkal es gepekkel dolgozik.
2022. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez nem igénytelenség. A fog mindig kényes dolog. Van ak hiba mossa nagyon rossz és hamar kiesik. Rengetegen kerül a fogorvos és nem mindent áll a tb
2023. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nekem rengeteg fogam hianyzik reszleges mufogsorom van alul is es felul is mar 45 eves korom ota. oroklotten konnyen romlo fogaim vannak ezert is kerult sor a mufogakra. nekem implatum szoba se johetett mert a csontjaim olyan mertekben gyengek hogy semmifele implatumot nem lehetett betenni. volt olyan fogam ahol annyira felhuzodott az iny hogy a fogam magatol esett ki amikor egy bananba haraptam bele. viszont megcsinaltattam a mufogakat ami olyan az meg be lett tomve es aki ramnez az ha nem mondom nem is tudja hogy reszleges mufogsorom van. Ja, nem Mo en elek de itt is nagyon draga a fogaszat es minden kezeles. Nekem kulon van privat biztositasom erre igy meg tudtam csinaltatni de bizony itt is vannak olyan fiatalok is akiknek sajnos nagyon hianyos a fogazata, mert egyszeruen nem tudjak megfizetni a privat fogorvost az allaminal csak surgossegi beavatkozas van (magyaran huzas) minden masra 4-5 ev a varolista az allami fogaszatokon.
2023. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!