Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj lenne mondjuk...

Szerintetek baj lenne mondjuk Város napokon 25 éves fiúként egyedül érezni jól magam 2 napig?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok de 2 napot el töltenék a városban is van lakásunk van hol aludni csak úgy örülnék neki ha jó programok vannak mondjuk aķkor egyszer egyedül érezzem jól magam úgy is hogy ne kelljen foglalkozni mással is.
2021. okt. 13. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj?? Jó szórakozást kívánok!
2021. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó tudom nem lenne baj csak kíváncsi voltam a véleményekre és jobb ötlet nem jutott eszembe hogy írjam ki a kérdést értelmesebben.
2021. okt. 13. 00:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát remélem összejön legalább egyszer bele fér simán inni nem szoktam cigizni se a balhét kerülőm.
2021. okt. 13. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írnám, hogy baj, akkor nem mennél? Jézusom, 25 éves emberek már háborúba mennek, meg feleségük, gyerekük van, te meg ezen tipródsz, hogy 2 napig a városban legyél e egyedül??!
2021. okt. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg felnőtt ember vagy, azt csinálsz amit akarsz.

Nem is értem a kérdést.

2021. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!