Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mondanod kéne magadról egy...

Ha mondanod kéne magadról egy random tényt, amit néhány embernek fura lehet, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy csak fehér zoknit tudok hordani, a többitől rossz a közérzetem. Nincs rossz válasz, csak kíváncsiság.

2021. okt. 16. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az is lemaradt, hogy csakis vak sötétben és hulla csendben tudok aludni. Füldugóval alszom majdnem mindig. Illetve csakis bal oldalt vagyok hajlandó menni az utcán egy nő mellett, ha velem van.

33F

2021. okt. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindent megmérek. Van egy patikamérlegem, kimérem a kaját, mielőtt megeszem, kerek számra kell kijönnie. Nem számolom a kalóriákat, tök mindegy, hogy 100gramm, vagy 350 gramm, de 342 pl. nem lehet.

Ugyanígy a boltban sincs '16 lett, maradhat?' Nem maradhat. Legyen 15, vagy legyen húsz. Hangerő se lehet soha 49%-on :D

2021. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én valami miatt pont, hogy a fehér zoknit nem viselem el magamon :D (bár lehet, hogy a tesihez van köze, mert általános végig csakis fehér zokniban tornázhattunk)


Kínosan ügyelek arra, hogy felkelésnél és a nap megkezdésénél, az ajtón való kilépéskor, a jobb lábam használjam először.

2021. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon egyedi világnézetem van, bizonyos dolgokat nézve!
febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!