Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » R.bisnek gondoljátok az olyan...

R.bisnek gondoljátok az olyan lányokat, akik csak fiúkkal tudnak haverkodni?

Figyelt kérdés

Lányként azt veszem észre, hogy vagy bántanak vagy elkerülnek engem a lányok kiskorom óta. Mi lehet az ok, ha nincs mit felmutatnom? Se tehetség, se szépség.

Szóval, szimplán én is elkerülöm őket évek óta, mert így biztonságban vagyok. Voltak olyanok, akik megaláztak cselekedettel/szavakkal. A metrón is lenézően néznek rám a korombeliek vagy elbújtatják előlem a párjukat vagy elkezdenek vele flörtölni. Gyakran előfordul, nem hinném, hogy beképzelem.

Fiúkkal a neten nagyon jól kijövök. Nem volt problémám “az egyik többet fog érezni, mint a másik” dologgal. Mégis rosszul érzem magam, hogy csak fiúk vannak az életemben.



2021. okt. 16. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem abszolút beképzeled, mert ki van hegyezve erre. Azt hiszed,és ezt most nem bántásnak mondom, hogy mindenki a világon ellened van. Hülyék persze vannak,de... nem vagy te olyan érdekes, hogy vérbosszút fogadjanak ellened és arra tegyék az életüket, hogy idegesítsenek. :)
2021. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem…. Nem bámultam senki arcát csak pont előttem volt valakinek a háta. Az ablakon nem nézek ki mindig. A barátnő elében jött, ezért néztem rá.
2021. okt. 16. 20:25
 13/17 A kérdező kommentje:
11# nem veszem bántásnak és köszi a válaszokat.
2021. okt. 16. 20:26
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem, Te egyáltalán nem vagy ribis, és ne is agyalj ezen. Ugyanezen a gondolatmeneten átmentem én is régebben, mert bármilyen új helyre (suli, munkahely, lakhely stb..) kerültem, mindig fiúkkal/férfiakkal jöttem ki jobban, ami miatt sok lány megvetett. Tegnap az egyik fiú kollégám mondta, hogy nőként nővel dolgozni pokol lehet, és hogy nem irigyel bennünket. Ez így igaz. Nemrég kezdtem a mostani munkahelyemen, és az első személy akivel megbarátkoztam az egy srác. Na most pár héttel rá visszahallottam hogy már összeboronáltak minket, és már megy a pletyka hogy mi járunk meg ilyen fhaszságok 🙄 Jaa, meg azt is pletyizték, hogy a velem egyidős kollégámat is kinéztem magamnak 👌 Röhejes amit a nők képesek leművelni ilyen téren.


A metrós dolgot meg átérzem. Nem gyakran járok Pesten, de velem is megtörténtek hasonló esetek, és 100% hogy nem beképzeltem, amikor konkrétan kiemelték egy „jellegzetességemet” a beszélgetésük során. Meg olyan is történt, hogy bnőmmel együtt vásároltunk, és nyíltan le vidéki parasztozott két pláza cica a kasszánál minket (mondanom se kell, hogy vitába szálltunk velük, csak a felét nem értették amit mondtunk, mert nem volt hozzá agyi kapacitásuk és csak a káromkodás volt a tarsolyukban). És még egy példa arra, hogy bizonyítsam állításodat kérdező, hogy volt olyan eset is, hogy külföldinek hittek (angol egyetemes pulcsi volt rajtam + Google Maps angolul) és szabályosan kibeszélt egy pár, hogy hogyan nézek ki már, meg hogy vajon milyen nemzetiségű lehetek.



Ezekkel tényleg nem érdemes foglalkozni, nem is szoktam magamra venni már az ilyet mert idióták mindig is voltak és lesznek. Mostmár tömegközlekedésen is többnyire a lehető legunszimpatikusabb formámat hozom, ha kell, eljátszok bármilyen szerepet, és még jól is járok vele, mert azóta hirtelen mindenki talál magának helyet a buszon még a csövesek mellett is :D

2021. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezt csak bekepzeled 😀 gondolom arra akarsz utalni h milyen jol nezel ki es feltekenyek rad.. megeshet persze de egy noemalis kapcsolatnak nem art egy 3.jo csaj vagy csavo.. akkor ott gondok vannak mert am le se szarkak ha szeretik egymast.

Az meg h inkabb fiukkal haverkodsz az nemgaz meg megertem. A noi haversagok soxor felszinesek es marjak egymast. Fiuk kozott nincs ilyen. Nem sertodnek meg hulyesegeken meg tok mas fiukkal logni..

2021. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy r. Banc.

Nokkel en se tudok baratkozni legtobbszor.

Feltekenyek a parok . Ez az o gyok.rseguk. Nincs meg az onbizalma. Nem bizik magaban.

2021. okt. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%
Ismerős. Velem a múlt héten történt, hogy beszálltam a liftbe egy fiú csoporttársammal és megkérdeztem, hogy jön-e még valaki vagy csak ketten megyünk (lehet hülyén fogalmaztam, de csak arra gondoltam hogy jön-e még valaki a lifttel, mert ha nem akkor nem várok senkire, megnyomom a gombot és mehetünk). Majd visszahallottam pletykaként, hogy a fiú barátnője már azon puffog, hogy én kikezdtem a barátjával, flörtöltem vele, hogy akkor mi ott kettecskén liftezünk, le akarom nyúlni, mit gondolok ki vagyok én és hasonlók. De volt már hasonló korábban is, akkor csak szimplán az volt a baj, hogy miért mosolyogtam mikor egy sráccal beszélgettünk. Úgyhogy lassan rá kell jönnöm, hogy ellenkező neműekkel nem szabad kommunikálni, kedvesnek lenni stb… legalábbis sok nő ezek szerint ezt nem tudja értelmezni. Katasztrófa amúgy tényleg, hogy mit képesek művelni nők a nőkkel, mondom ezt nőként. Én is szívesebben vagyok emiatt inkább fiúk társaságában, de mint látjuk és tapasztaljuk ez sem sokkal egyszerűbb sajnos :D
2021. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!