Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolatban élek 15 éve...

Párkapcsolatban élek 15 éve és van két gyermekem. Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sajnos egy új kolléga nagyon megtetszett. Még év elején jött a céghez és hamar barátok lettünk. De túl sok időt töltöttünk kettesben és egy kicsit egymásba szerettünk. De mielőtt baj lett volna visszaléptünk kettőt. Legalábbis az volt a terv. Viszont ő (ő a férfi) hirtelen más lett. Semmibe vesz és keresztülnéz rajtam. Ez tart már több mint fél éve. Olyan mintha megutált volna. Ez lehetséges?
2021. okt. 18. 17:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akik lepontoztak és esetleg házasok, azok ugye azért tették, mert mai napig külön élnek, külön kasszán vannak és soha semmilyen anyagi előnyt nem használtak ki amiatt, mert házasok? Na erről ennyit.
2021. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Onvedelembol. Ha tudja, hogy nem lehet semmi sem koztetek, es megis latjatok egymast, igy tavolit el magatol.

Aki kozombos, azzal konnyu joba lenni, de akibe beleszeretunk es nem lehet semmi, azzal sehogy sem jo.

2021. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12 legbelül én is erre gondolok.

Mert olyan furcsa, hogy ennyire negatív, szinte bunkó lett velem. Ez nem volt rá jellemző korábban.

2021. okt. 18. 22:08
 14/15 A kérdező kommentje:

#2 nem ennyivel utána.

Elejétől zavar ez a viselkedés. De ezt nem jelzem a munkahelyen. Csak magamban gondolkodom róla. Ezen kívül mást nem tudok tenni.

2021. okt. 18. 22:10
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, alakult valami egy lánnyal, de a családjaink miatt visszaléptünk. Én nem tudok a haverja lenni, mintha nem történt volna semmi, így inkább teljesen kizárom, mintha idegenek lennénk. Nem utálom, de nincs miről beszélnünk.
2021. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!