Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hölgyek, hogyan vállalnátok...

Hölgyek, hogyan vállalnátok gyermeket?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. júl. 13. 08:51
A kérdező szavazást indított:
Csak házasságban.
Házasságban vagy élettársi kapcsolatban.
Csak élettársi kapcsoilatban.
Nem lenne fontos, hogy párom legyen.
96 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Az alap koncepció minimum az élettársi kapcsolat (az sem hivatalosan bejegyzetten, elég együtt élni egy jó ideje), de ha megromlana nem ragaszkodnék hozzá, hogy mindenáron együtt maradjunk a gyerek miatt egy percig is. Annyit szülök, amennyit egyedül is minden probléma nélkül fel tudok nevelni.
2021. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Úgy gondolom h egy nő mindig magának szül.

Számomra nem lenne fontos a párkapcsolat ha gyerekre vágynék.

Megteremteném hozzá a feltételeket.

Egy pasi bármikor leléphet mellőlünk. Nem rá alapoznék

2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Neked nem fontos a pasi, a gyereknek az az apja. Neki szülők kellenek. Én csak házasságba szültem, és azért, mert családot akartam, nem csak gyereket.
2021. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak házasságban, mert fontos nekem.
2021. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Első gyerekünk születésekor egy pár voltunk csak. Együtt éltünk. Élettárs, de nem volt bejegyzett meg semmi.


Esküvőt nem is nagyon terveztünk. De aztán az élet úgy hozta, hogy összehazasodtunk.


Most a második gyerekünk házasságban születik.


Nekem nem fontos a papír, viszont az lényegesen, hogy a gyereknek legyen apja, aki a párom.

2021. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

#3 ez az én véleményem. Senki nem mindta h egyet kell érteni velem.


A gyereknek fontos az apa, rész persze így van. De nem elengedhetetlen.

Nők milliói lesznek egyedülálló szülők.

Az ő gyerekek sem lelki sérültek.

Sőt egy apa aki nem olyan szerencsés h H-P 8-17ig munkahelye van (mert ilyen is akad szép számmal) őszintén szólva nem nagy jelenlétet jelent a gyerek életében

2021. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Aki lepontozgat.... csak házasságban pártiak.

Annak nem lehet válás a vége? De!

2021. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ő gyerekek sem lelki sérültek."


Ezzel nem értek egyet.

2021. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Inkább házasságban. A gyerek lásson már jó mintát, fix értékrendet egyrészt - akkor is, ha van sok rosszabb, miért ne a legjobbat akarnám neki, főleg ha lehetőségem is van rá. (Lehet, nem jó példa, de ahogy egy dohányos is lehet jó szülő, de még jobb, ha nem dohányzik. És még sorolhatnám...) A másik meg hogy egy gyerek jobban összeköt, mint a házasság, tehát ha nem bízom annyira a másikban, hogy házasodjak vele, mert már most bennem van, hogy ha csalódom benne, ez-meg-az lesz, akkor gyereket sem biztos, hogy jó döntés vállalni vele. Ettől még tudom, hogy van az a szituáció, amikor már nagyon akar valaki gyereket és a többi nem klappol, akkor is belemegy, vagy utána romlik meg, pedig nem így tervezték, és akkor ez a kisebbik rossz... stb., de ezt tartom ideálisnak. Hogy anya és apa egy pár holtukig, feltétlen bizalommal felvállalva egymást, stabil háttérországként, akarattal és nem "majd ahogy lesz". Egyébként nemrég váltam két gyerekkel, így írom ezt.
2021. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak házasságban. Nem a gyerek maitt, hanem magam miatt. Én nem csak valaki élettársa, barátnője akarok lenni. Nekem igenis fontos az a nyamvadt papír, gyerek ide vagy oda. Lehet, régimódi vagyok, de ez van.
2021. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!