Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha egy nő...

Miért van az, hogyha egy nő fekszik le egy halom férfival, akkor az k.rva, de, ha egy férfi csinálja ezt, akkor az normális?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, mielőtt lelennék szólva.

2021. okt. 27. 21:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
34%
Mármint ha egy férfi fekszik le egy halom férfival? Háát mert nem az.
2021. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%

Az én szememben az sem normális.

33N

2021. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy akkor azt nem nézik le annyira, nem szólják le, stb. Amúgy tudom, hogy poén, de nővel értettem. :) :D :thumbsup: xD
2021. okt. 27. 21:49
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
A gyökereknek biztosan normális, de léteznek még olyan férfiak, akik nem tenyészcsődörök, hogy folyamatosan lyuk kelljen nekik.
2021. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem ennyire fekete-fehér ez.

Inkább feküdjön le a nő 100 pasival szerelemből, mint 1 db pasival pénzért.

Ugyanígy inkább legyen egy pasi, aki megdugott 100 random csajt, mint mondjuk 10 prostit.

Ha egy nő kiéli magát, akkor legalább nem fog megcsalni, mert "jaj istenkém ez is kimaradt az életemből meg az is".

2021. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
54%
Minden vallásban és szinte minden társadalmi állatnal a férfi áll fent. A sex a dominanciát fejezi ki így egy férfinak dicsőség mert ugye ő fogja le és teszi magaalá a nőt. Mïg egy nőnél azért szégyen mert hadja, hogy sokan felé kerekedjenek. Természetesen ez a primitív lenyekre vonatkozik és se értek egyet ezzel és szerintem egy férfit is lelehetne K...ázni.
2021. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
28%
Mert általában egy férfinak sokkal több munka meghódítani egy nőt, mint egy nőnek rávenni egy férfit hogy lefeküdjön vele.
2021. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
49%
Sok fajta nő van. Van olyan, aki egész életében csak egy férfival volt. Meg van persze van ennek a teljesen ellenkezője.
2021. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális az, ha a pasi dugja halomra a lányokat. Nem tudom, hogy honnan veszik, hogy az elfogadottabb.

Lehet az az oka, hogy pont azoknak a gyökereknek a legnagyobb a szája, ha ez a téma szóba kerül.


Én se vagyok az a pasi aki sorra mászna a lányokra, ha van olyan lány aki szeretne is valamit őt is vissza utasítom, mert kapcsolaton kívűl ezek engem nem érdekelnek.

2021. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%

Számomra teljesen elveszti a nők nőiességét ez a fajta viselkedés, és akiről tudom hogy ilyen messziről kerülöm.


A férfi részről nem tudok mit mondani, nem igazán foglalkozok vele.

2021. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!