Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha egy nő...

Miért van az, hogyha egy nő fekszik le egy halom férfival, akkor az k.rva, de, ha egy férfi csinálja ezt, akkor az normális?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, mielőtt lelennék szólva.

2021. okt. 27. 21:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
78%
19: na ne mondd, nem dicsőíti őket? Az állandó K*rvázásból rá nem jöttem volna.
2021. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%

Részemről ennyi, már kezd vicces lenni a dolog:D

Mellébeszélés megy ezerrel:D

2021. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

21# Nem rád reagáltam, előzőre.

Mintha a férfiakat nem érné hátrány úgy tesztek... Mostanság nagyon trendi lett mindenért picsogni... Amúgy meg ha nem a te inged akkor ne öltözködjél.

2021. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
40%

23: Mi? #17-re reagáltál tehát rám.


Nem tesz senki sehogyan, nőkhöz kapcsolódó kettős mércével kapcsolatos kérdés alatt a nők hátrányával foglalkozunk. Gondolom sérti az egódat de ez van, írj ki férfiakkal kapcsolatos kérdést ha zavar.

2021. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

22-es válaszomra gondoltam.

23-as vagyok. Köszönöm az ilyen útbaigazító mondatok hogy mit mikor csináljak xD Mindenképp neked fogok szólni ha elveszve leszek:D

2021. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
23%
Ez olyan egyszerű pedig, ennyi az egész: ha van egy lakatod, amit minden kulcs kinyit, akkor az egy szar lakat. De ha van egy kulcsod, ami minden lakatot kinyit, akkor van egy fasza kulcsod. Ennyi, ilyen egyszerű.
2021. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
46%

Én is hasonlót írtam 26-os, de erre jön a tárgyiasítás kifogás xD

Férfiként meg ha nem raksz meg senkit akkor jön a hátrány...

2021. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
30%

27-es, nem tudom mire gondolhatnak, ez pedig ilyen egyszerű. Felszedni a csajokat skill, míg nőként letolni a bugyit mindenkinek nem az. Az a férfi, aki képes ennyi nőt megfarkalni az tud valamit és ezt a nők is belátják. Ilyen egyszerű. Nem értem, hogy mit nem lehet ezen érteni. Ráadásul evolúciós szempontból is skillnek számít, hogy a hím így szét tudta osztani a génállományát. Úgyhogy ebből a szempontból is látszik, hogy férfi esetében ez büszkeség. Ilyen egyszerű.


(Mondom mindezt aszexuálisként, aki szűzként fog meghalni, mert nem akar szexelni, mert rosszul van tőle. Ettől függetlenül ezek csak biológiai tények. Mielőtt itten nekem ugranak, hogy én mindenkit farkalok. Nem-nem.)

2021. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
26: ha van egy faragód ami minden ceruzát meg tud faragni akkor az egy király faragó, de a ceruza amit minden létező faragó megfaragott már haszontalan. Pont mint ezek az idióta hasonlatok. Az ember nem cipő, lakat, ceruza vagy bármilyen használati tárgy ami idővel elhasználódik.
2021. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
90%
28: még mindig nem magyarázza hogy a nő miért K*rva. Oké. Férfinak dicsőség. De ha a nőnek nem, hanem normális, akkor miért kell szidni?
2021. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!