Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha egy nő...

Miért van az, hogyha egy nő fekszik le egy halom férfival, akkor az k.rva, de, ha egy férfi csinálja ezt, akkor az normális?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, mielőtt lelennék szólva.

2021. okt. 27. 21:46
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
43%

29, aham csak ezt ti nem gondoljátok így, sosem hallottam olyanról hogy fújj ez a férfi 20 nővel volt

Valamint ahhoz a faragóhoz nem vinném a ceruzát már ne is haragudj. És ő is kopik rendesen a ceruzák faragása közben.

Nekem olyan faragó kell aki csak az én ceruzámat faragja, és nem értéktelen lesz hanem értékes.

2021. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ceruza egy értéktelen shit lesz, de nyilán te még elviszed a ceruzádat és beállsz a sorba hogy te is olyan legyél. Nem inkább keresel egy szép friss új faragót aki értékes ceruzákat csinál.
2021. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan papírbolti termékekhez hasonlítgatunk férfi-női kapcsolatokat? Lol. xDDD

Amúgy mondja már meg nekem valaki, hogy az elenyésző nagyon kirívó példákon kívül kiről lehet megmondani ránézésre, hogy hány férfival/nővel volt az aktuális kiszemelt előtt?

2021. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

Nem ez a kérdés xd 33-as.

Amúgy a probléma az hogy a nők nem szeretnék felvállalni amit csinálnak. Sosem hallottam még nőt felvállalni dolgokat, vagy beismerni hogy hibázott, vagy akármit. Ők mindig tökéletesek, mindig bennünk van a hiba. Azt is nehéz elfogadni hogyha "örömlány" viselkedésed van, akkor bizony hozzád is vágják.

Erre van egy nagyon jó mondás csak nem akarom kiírni mert csúnya. Egyébként azért ilyen furcsa az egész szöveg. Nem így írnám.

2021. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
82%
na,a a hímsoviniszta megszólalt...
2021. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
Ezaz, könnyebb rám aggatni valamit, vártam:D
2021. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét nemtol undorito ez a viselkedes, ossze se jonnek olyannal aki fut-fát..
2021. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
9%

A férfiak ösztönösen próbálják "monopolizálni" a szexet, egy "fűvel-fával" nő ezzel pedig összeegyezhetetlen. Aztán a hölgyeknél népszerű férfiak még kevésbé becsülik meg a nőket. Végül ott van az a gondolat, hogy minek fektessen be nagyobb energiát egy olyan nőbe, akit mindenki "használ aztán eldob". A nők tojnak rá, hogy a másik nővel mi a helyzet amíg őket ez nem érinti.

A férfiak addig letolják azt hogy a másik férfi mit csinál, amíg nincs benne valamelyik komoly kiszemeltjük. Vagy pedig irigyek, mert ők is szeretnének sok nőt. A nők ösztöne pedig az, hogy minél jobb géneket gyűjtsenek be. Ennek pedig egyik indikátora, hogy a férfi hány nővel feküdt eddig le és milyen a szexben.

Tehát az első esetnél a társadalom egyik fele negatívan áll hozzá míg a másik fele semleges, ennek eredménye pedig az, hogy a társadalom a "fűvel-fával" nőket ribizlinek tartja. A második esetben a férfiak vagy sok nőt szeretnének vagy pedig semlegesek. A nőknek pedig olyan férfi kell, aki eddig "fűvel-fával" férfi volt, pozitívan állnak hozzá. Így a "fűvel-fával" férfit a társadalom normálisnak, követendő példának tartja.

2021. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is undorító ez a kettős mérce. Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki hogy szexel, amíg azzal a partnerének v másnak nem árt. Azért nem lesz egy nő sem k.rva, mert váltogatja a partnereit, max akkor, ha van párja és azt csalja, vagy direkt olyanra nyomul akinek van. Amúgy szerintem ettől függetlenül is undorító viselkedés nőknél és férfiaknál is. Nekem a kurafik sem kellenek, mert megbízhatatlannak tartom őket. 29N
2021. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!