Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Hogyan lehet elfogadni, hogy sosem leszek szép és eddig sem voltam az?

Figyelt kérdés

Az intellektusom valamilyen mértékben fejleszthető, a külsőm sajnos nem: fiatalon amíg sportoltam sem kaptam soha pozitív visszajelzést, nem hiszem, hogy ez 30 felett fog változni.

Szeretném elengedni ezt a problémakört, de nem tudom hogyan kell, mert sajnos a magánéletemre is nagyban rányomja (és rányomta) a bélyegét.



2021. okt. 31. 04:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Milyen az alakod egyébként? Melyik hírességére hasonlít?
2021. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A szépség is relatív. Nekem a többség által "szép"-nek ítélt nők nem is kellenek. A másik meg hogy milyen szépségről beszélünk? Én csak festékes, parókás bábukat látok.
2021. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
menj el prostizni fel dob majd
2021. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
11-es nem vagyok jó celebekben,nem tudok olyat mondani akinek az alakja az enyémhez hasonló, bár az arcom az elsődleges probléma.
2021. okt. 31. 15:01
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy nő vagy?
2021. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon jó lenne, ha válaszolnál arra, hogy nő vagy férfi vagy-e. Nőként, ha nagyon ott van az alakod, egy frizurával nagyot lehet dobni az arcon.

Férfiként bonyolultabb, de nem hinném, hogy nem lenne az a stílus, ami nem illene hozzád, és hozná ki belőled legjobbat.

Van valami esztétikai hibád, ami nagyon szembetűnő? Szerintem csak ez tud problémát jelenteni a kinézetben.

Ugyanakkor fontos a mindennapi ápoltság, tiszta fogak, haj elnövés, komfortos megjelenés.

Én megszoktam nézni az emberek szépségét, de nem láttam még olyan, alapból semmi esztétikátlansággal született embert, akin ne lehetne változtatni. Férfiaknál leginkább a hosszabb ápolt szakáll, ami nagyon tud segíteni.

2021. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16-os, írtam korábban, hogy megpróbáltam 1-2 dolgot, ebben benne volt a profi fodrász, a stílusos, márkás ruhák, a smink (amit gyűlölök, de adtam neki pár dobást), a sport, a fogszabályzó. Ezek után a plasztikai sebész tudna segíteni a deformált arccsontomon, de van olyan egészségügyi problémám ami kockázatossá teszi a beavatkozást. Mondjuk nem tudom, hogy ezt mennyire akarom, mert minden férfitól azt hallom vissza, hogy "neki mindegy, csak ne ilyen műnő legyen", ráadásul most nem tudom kifizetni ezt a szolgáltatást. A korona is "talán segíthet" de gyakorlatilag nagyon drága, és ha nem nézek ki jobban utána akkor így jártam, azt mondták a fogászaton, hogyha felkerül minden fogamra akkor nagyon nehéz lesz a szájápolás.

Nő vagyok, de nem hiszem hogy a kérdésem szempontjából - ami az elfogadásról szól - olyan sokat számítana a nemem, arra sem emlékszem, hogy divat és stílustanácsadást kértem volna.

2021. nov. 1. 01:59
 18/18 anonim ***** válasza:
Amíg te csúnyának látod magad, más is annak fog látni, amint azt érzik az emberek, hogy te így is jól érzed magad, senki nem fog csúnyának látni. Mondd gyakran magadnak: ilyen vagyok, ezt kell szeretni, elfogandi.
2021. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!