Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem szereti valamelyik...

Aki nem szereti valamelyik ünnepet, vagy nem szeret bulizni, az miért szidja azokat, akik szeretik?

Figyelt kérdés

Komolyan számomra megdöbbentőek az ilyen emberek. Ezen az oldalon olvastam.

Én azt is megértem, ha valaki nem szeret valamit, de miért kell idejönni szidni a többieket és veszekedést generálni a kérdés alatt?


Mondjátok már el ennek mi az oka!



2021. okt. 31. 07:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

Két kategória van:

1. Aki tényleg nem szereti az ilyesmit. Őt őszintén nem érdekli, ha valaki ünnepel, bulizik, és nem szólja meg érte.

2. Aki a szíve mélyén majd meghal azért, hogy bulizhasson, de a kutya nem hívja. Ő az, aki hangosan pampog, ezzel is önigazolást keresve, hátha a külvilág és ő maga is elhiszik, hogy azért nem bulizik, mert nem akar, és nem azért, mert nincs kivel.

2021. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
11-es nem azt mondom, hogy nincs ez a 2 kategória is, de azert előfordul, hogy emberek olyan hangosan érzik jól magukat, hogy ez zavar masokat - különösen azokat akik akkor sem szórakoznának így, ha megtehetnék.
2021. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#11: Én is így látom.

Én bevallom, hogy a szilveszterért nem vagyok oda, mert kötelezően bulizni kell ha akarod, ha nem sokak szerint. Megmondom őszintén tavaly már a párommal kettesben voltunk aznap. Viszont eszembe nem jutna itt az oldalon elkezdi szidni azokat a kérdések alatt akik hatalmas bulira készülnek.


Sokan veszekedést generálnak, elrontják mások kérdését de mások kedvét is sajnos.


Borzasztó rosszindulat van itt sokszor. A nőnapi kérdések alatt is ez ment. De még az anyák napi alatt is :(

2021. okt. 31. 08:46
 14/24 A kérdező kommentje:

#12: De egy honlapon hogy jön ide a hangoskodás? Nem erről írtam...

Hanem ha felteszel egy kérdést pl a karácsonyról, majd megérkezik alá néhány veszekedő ember,akik szerint minek tartani,sz*rok az ünnepek. Minek kell szilveszterezni, minek kell nőnapot tartani stb és ezt nyomják oldalakon keresztül sokszor.

2021. okt. 31. 08:48
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

12 ez a jelenség viszont lehet az emberek ünnep által kiváltott frusztrációnak a helytelenül kezelése is - az egyéb, már említett okok mellett a belső igazságérzet érvényesítéseis számítasba jöhet (ide sorolom pl. az ideológiai nézet kinyilvánítását).

Természetesen gyakori eset, hogy az ünnephez személyes sérelmet, vagy traumát társítunk, de a hosszan kommentelőkre ez a kevésbé jellemző (mármint akik tényleg hosszú oldalakon keresztül taglalják, hogy egy ünnephez járó szokás milyen negatív hatast gyakorol a közéletre).

De persze nem feledkezhetünk meg a trollokról sem: tipikusan ök kommentelik az anyáknapi kerdések alá, hogy "minden nő prostituált, az anyák napja meg egy sz@r", mert tudják, hogy ez a provokació mindig kivált egy választ.

Nagyon változatos okok miatt vitatkoznak emberek a fórumokon, de szerintem ha örömet okoz egy ünnep, ne szegje kedved mások rosszallása.

2021. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nekem tényleg trauma kötődik a karácsonyhoz. 98'-ban volt az utolsó közös karácsonyunk anyámmal, mert 99' áprilisában meghalt. Azóta utálom a karácsonyt, de attól még nem érzem azt hogy dögöljön meg mindenki aki szereti. Én örülök más boldogságának.
2021. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ketté kell választani a dolgot.


Vannak emberek, akik nem szeretnek egy-egy ünnepet, vagy a bulizást.

Ők leszarják ki mit csinál, addig amíg nem akarják őket bele rángatni.


És vannak emberek akik alapvetően szeretnének bulizni, szeretnének ünnepelni, szeretnének ők is a társaság közepe lenni. Csak valamilyen oknál fogva ez nem jön össze nekik és ezért irigyek azokra akik jól érzik magukat.

2021. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%

Alapfelállás: egyetem, első hét, hólyáknak (is) szervezett buli, 2 szobatársam megy, én nem.


Előtte 2 nappal:

-Jössz-e?

-Nem.

-Miért nem?

-Mert nem akarok.

-De gyere naaaaaa. S a többi nyagattás.


Aznap:

-Gyere na bulizni.

-Nem megyek.

-De gyere na, jó lesz.

-Tudom jól hogy nem lesz jó, nem szeretem, nem megyek.

-Stb...


Fix indulás előtt:

-Biztos nem jössz?

-Biztos.

-Pedig olyan jó lenne ha jönnél.

-De nem megyek.

-De gyere na. Stb.


Másnap reggel:

-Miért nem jöttél, olyan jó volt. Mondtam hogy gyere.

-De én nem szeretek bulizni.

-Pedig olyan jó volt. Az elején kicsit gyenge volt a zene, de majd jobb lett. Meg máshova is mentünk.

-De nekem itt jó volt.

-Oh, nem tudod mit hagytál ki. Kellett volna gyere.


Egy hét múlva:

-Megyünk-e még valamikor bulizni?

-Menjetek ha akartok.

-De most gyere te is. Olyan jó lesz.

-De nem akarok.

-De a múltor se voltál. Stb.



Na, például ezért.



Amúgy azon a bulin ami fix az egyetem mellett volt, voltam. 10 perc után megbántam. S csak egy óra után tudtam végre szabadulni...

2021. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#18: És te ezért gyakorin szidsz másokat mert nem szeretsz bulizni?

Leírtam miről szól a kérdésem. Arról, hogy a kérdések alatt miért szidnak másokat kommenteken keresztül, azok akik nem szeretik valamelyik ünnepet.

2021. okt. 31. 10:15
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

#19


Mert itt is ugyan ezek vannak, csak még megfűszerezik azzal, hogy milyen menők meg nem tudom. Meg hogy a lúzereknek nem futotta a drága piájra s hasonlók.

Nem szól másról az egész, mint a rongyrázásról meg az akaratuk másra ráerőltetéséről. Hogy az a normális amit ők csinálnak, s netalántán zavar ez valaki, akkor vele van a baj.

2021. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!