Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem szereti valamelyik...

Aki nem szereti valamelyik ünnepet, vagy nem szeret bulizni, az miért szidja azokat, akik szeretik?

Figyelt kérdés

Komolyan számomra megdöbbentőek az ilyen emberek. Ezen az oldalon olvastam.

Én azt is megértem, ha valaki nem szeret valamit, de miért kell idejönni szidni a többieket és veszekedést generálni a kérdés alatt?


Mondjátok már el ennek mi az oka!



2021. okt. 31. 07:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20: Továbbra sem a kérdésre válaszolsz. Inkább azt testesíted meg, akikről kiírtam a kérdést.

Tehát akkor te bevallod, hogy ha valaki kiír egy kérdést pl. a szilveszterről,akkor ezt a hülye szöveget a drága piákról aláírod kommentben, hogy másoknak rossz legyen a kedve?

2021. okt. 31. 13:28
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azokat szidjuk, akik szeretik ezeket, hanem azokat, akik ránk akarják erőltetni a preferenciáikat. Nem érdekel, hogy szereted-e a karácsonyt vagy a fesztiválokat, amíg nem kezdesz el azzal b'szogatni, hogy én miért nem rajongok ezekért.
2021. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Én aztán senkit nem piszkálok ilyenekkel elhiheted.
2021. okt. 31. 20:39
 24/24 anonim ***** válasza:
40%
Az "ünnepek" igen túlnyomó hányada egy mondva csinált valami, - nincs mögötte semmi! Ezen túl is tudnám tenni magam, - aki magasztosnak érzi a semmit, az ünnepelje, ha jól esik neki. Nekem inkább azzal van a bajom, amikor valaki(k) nem is tudják másképpen elképzelni a lazulás(uka)t, csak azon az áron, hogy mások nyugalmát zavarják, főleg olyan emberekét, akik nem zavarnak senkit a pihenésükben. Vitatom azt, hogy csak úgy lehet dáridózni, hogy pihenni vágyó embereket nem hagyunk emiatt pihenni! Az önzés magas iskolája. És amikor ez okafogogyott rongyrázással van körítve, na az aztán az "igazi" röhej!
2021. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!