Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz-e az utcán/buszmegállóban/...

Gáz-e az utcán/buszmegállóban/boltban megszólítani a neked tetsző hölgyet?

Figyelt kérdés

Ma például a buszmegállóban nagyon sokszor nézett és mosolygott rám egy lány, viszont nem akartam megszólítani, mert itt gyk-n azt olvasni arról, ha valaki megszólít egy idegen nőt, hogy kétségbeesett és szánalmas lépés a férfiak részéről.


Nem olyan megszólításra gondoltam, hogy szia, megiszunk egy kávét, meg természetesen ha visszautasítana akkor tiszteletben tartanám és nem erőszakoskodnék meg ilyesmi.


Viszont hiába éreztem azt, hogy ma sikerem lehetett volna akár nem mertem kezdeményezni, mert nem akartam, hogy szánalmas legyek a világ szemében :D.


Tényleg ennyire gáz ha ismeretlenként megszólítasz valakit?


2021. nov. 5. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg téged néz, mosolyog akkor nem. Viszont ha elutasít kérlek fogadd jól. Nagyon rossz tud lenni amikor az ember próbál kedves lenni és néhány fickó paraszt módon reagál.
2021. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Problémás, mert vannak a személyiségi jogok, az önrendelkezési jogok, a létjog, a stb. jog, és máris ott terem egy rendőr.
2021. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, de én biztos frászt kapnék. Nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez és a mai világban annyi rosszindulatú ember van, hogy nem biztos, hogy egyből a legjobbra gondolnék, ha ilyen történne.
2021. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség szerint ne a gyk-ról fogadj meg tanácsokat.
2021. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha normálisan közelíted meg,akkor nem gáz.Máskor meg az a bajuk a nőknek,hogy kihaltak az igazi férfiak,nem mernek odamenni egy nőhöz.Szóval ennyit a világ elvárásairól...

Ok,érthető,hogy ismeretlen férfiak lehetnek veszélyesek is,de hát akkor senki sehol ne ismerkedjen,mert szánalmas meg minden,mert ezt írták a gyakorin:D

2021. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Ha szimpatikus vagy neki, akkor az már egy esély egy kapcsolatra. Ha nem vagy szimpi, akkor így jártál, de legalább megpróbáltad. Inkább azt bánd meg, hogy megtetted mint azt, hogy nem.

33N

2021. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ense verném nagy dobra az odamenést, csak az hogy mit mondjak stb kérdező🤣 Elég nagy gond.
2021. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem gáz,ha tudod,hogy miként kell. Simán,normális beszélgetést kezdeményezni nem gáz,de lerohanni,hogy tetszik neked,akarsz tőle valamit,az gáz,akkor le fog pattintani.
2021. nov. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!