Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha a tárgyak/használati...

Baj, ha a tárgyak/használati eszközök felé több érzelmi kötődésem van, mint emberek felé?

Figyelt kérdés

Pl az autóm meg számítóm felé.

Emberekkel csak a probléma van, de a tárgyak felé mindig lelkiismeret furdalásom van, ha valamit rosszul csinálok velük. Meg depresszióba is esek.

Embereket általábna csak elküldöm.


2021. nov. 6. 07:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Baj.
2021. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Indok?
2021. nov. 6. 08:05
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ember tarsas leny. Te meg ott fogsz dogleni a 'szamitod' mellett 190 kilosan, amig van aki eltart es kitakarit, utana a sajat piszkodban savanyodsz meg.
2021. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem is vagyok dagadt. 70kilo vagyok.

Retkes se vagyok.

Merges vagy emberke?

2021. nov. 6. 08:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, csak nem szabad túlzásba vinni és kizárólagossá tenni. Valószínűleg nem vagy kellően megengedő az emberek irányában, mert az emberekben van valamennyi kiszámíthatatlanság, ellentmondásos viselkedés és néha öntörvényűek, de ezt a szabadságot meg kell adni nekik.
2021. nov. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Társas se vagyok
2021. nov. 6. 08:16
 7/15 Alain Delon ***** válasza:
44%
Én betegesnek mondanám. Valahol félresiklott a személyiséged. A tárgyak maximum praktikusak lehetnek, de szeretni azokat finoman szólva is túlzás.
2021. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Embereket is túlzás szeretni
2021. nov. 6. 08:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Hat, teged se sok mindenert lehet szeretni a szanalmas mocskodo privatod alapjan. Ne faradj a tobbivel, mar letiltottalak.
2021. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Weeeeehehehe ramkuldted a batyuskadat, kispajtas? Vagy a novered az?


Megszakadok a rohogestol :) :) :)

2021. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!