Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az alacsony...

Miért van az, hogy az alacsonyabb iskolázottsági emberek kevésbé oltakoznak, míg a több diplomás emberek gondolkodás nélkül?

Figyelt kérdés

Most ne azzal jöjjetek, hogy aki alacsonyabb iskolázottsági az butább és hisz az összeesküvésekben mert ez lehet kifogás,

de akkor a magasan képzett emberek miért nem kételkednek a vakcina hatékonyságában és az oltó anyag jótékony hatásában?


>>> Ne arra lyukadjon ki a válaszod, hogy összeesküvés, hanem ÉRVELJ ésszerűen.



#oltás #diplomás #összeesküvés #COVID #alacsonyabb iskolázottság #magasan iskolázott
2021. nov. 6. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:

Ez egy STATISZTIKAI megfigyelés különböző ám HITELES forrásból.

Még azt is tudom, hogy melyik vércsoportú emberekből van a legtöbb beoltott Magyar, EU -n belül ember illetve az USA -ban beoltott ember.


Ez nem arról, szól, hogy ki a hülye ki az okos és ki okoskodik többet hanem az, hogy MIÉRT oltakoznak nagyobb számban az iskolázottabb emberek.

2021. nov. 6. 12:32
 22/75 anonim ***** válasza:
0%
21 Már rég megkaptad a választ, mit nem fogsz fel?
2021. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
35%

Nem kötelező az oltás jelenleg, csak az egészségügyben, ahol a legtöbb dolgozó nem diplomás, hanem ápoló például. Azaz ők nem erősítik a statisztikát.


Az tény, hogy az értelmiségiek közül többen oltakoznak, bár itt a sok proli még ezt is megkérdőjelezi.


Nálunk a cégnél minden értelmiségi munkakörben dolgozó beoltatta magát, a sori munkasok közül meg alig valaki, pedig nem kötelező. A váló életben is így van. A sori munkás azt hiszi magáról, hogy ő a legokosabb, nem tűnik fel neki, mi zajlik a világbab

2021. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
85%
#21 tőlem nem kérdezték a vércsoportom, amikor beoltottak, és szerintem mástól sem. Ugyanazt az adatlapot töltöttem ki, mint mindenki más is, és azon nem szerepelt ilyen rubrika. Szóval ennyit arról, hogy az a bizonyos statisztika mennyire lehet "hiteles".
2021. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:

#20 válaszoló szakadjatok már le a munkahely kötelezetsségéről:

Sok munkahelyen abszolutista nem kötelező a oltás és SOKÁIG NEM IS VOLT AZ mégis nagyobb számban több az oltott az iskolázottabb rétegből tavaly s tavaly előtt és IDÉN IS főleg olyan emberek körében akik egynél több diplomával rendelkeznek. Ez is egy megfigyelés, hogy minél több valakinek a diplomája annál fogékonyabbak az oltásra!


Ezt nem én találom ki unalmamban a panelban...



FOGD MÁR fel te kilúgozott agyú agyhalott, menj inkább facebook -ozni.



Az érdekel, hogy mi kényszeríti a tanultabb embereket arra, hogy oltakozzanak, ez a probléma, hogy megint ide jön ez a sok eszetlen agyatlan lábasjószág és itt okoskodik... ÉRVELJ, de értelmesen!!!

2021. nov. 6. 12:39
 26/75 A kérdező kommentje:
Olyanok kommenteljenek akik beadatta magának és osszák meg, hogy miért tette, mindenféle félem nélkül.
2021. nov. 6. 12:42
 27/75 anonim ***** válasza:
31%

Én beadattam, mert így láttam jónak. Ennyi ennek nincs köze a diplomámhoz (ami amúgy van) vagy a munkahelyemhez (ahol továbbra sem kötelező).


A 2020-as lezárásos téma láthatóan nem volt hatékony, viszont élni így nem lehet. A vakcinával meg élem az életem úgy, ahogy tetszik, ha el is kapom a vírust, valószínűleg enyhébbek lesznek a tüneteim, mint egyébént, ha oltással együtt is lélegeztetőgépre kerülök és/vagy meghalok, akkor oltás nélkül is ez lenne a vége, szóval olyan nagy rizikó nincs benne.

2021. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:

#24 számítógép tudja a neved alapján, hogy milyen oltásod van, milyen megbetegedéseid voltak életed során, milyen gyógyszereket szedtél be az életed során, még arról is tud a számítógép adatbázisa, hogy milyen műtéteid volt s akkor milyen beavatkozást eszközöltek rajtad s azt is, hogy az a beavatkozás hány percig tartott(mettől - meddig).


Még mindig nem érzed, hogy mekkora kettőnk között az információs különbség. Még mindig okoskodni akarsz, kevés vagy FOGD FEL, s ÁLLJ már LE már le!

Ha nincs válaszod akkor olvasd amit a nálad is értesületlenebbek tesznek, s szórakozz rajtuk ha számodra ez szórakoztató, de ne fárassz már a limitált tudású agyaddal.

2021. nov. 6. 12:53
 29/75 anonim ***** válasza:
76%

#24 (és 27) vagyok (nem tudom, milyen más választ tulajdonítasz még nekem): milyen számítógép? A bizalmas egészségügyi adatok, amiket az új eu-s GDPR szerint a beleegyezésem és tudomásom nélkül nem adhatnak ki semmilyen harmadik félnek? Amikről amúgy nem is lehet feljegyzés, mert világéletemben magánorvosokhoz jártam, zéró darab információ szerepel rólam az eeszt.gov oldalon (a taj-számom leszámítva, meg hogy be vagyok jelentkezve a háziorvoshoz, akinél azóta se voltam, hogy bejelentkeztem hozzá).

Az információs szakadék valóban létezik kettőnk között, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy én vagyok a rosszabbik oldalon.

2021. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!

Nem kell megharagudni, ez csak egy tény, hogy (főleg) az utolsó kommented erősen árulkodik az IQ szintedről. Ez a megnyílvánulás, amikor másokat ócsárolunk, egészen alacsony intelligenciára ad következtetést.

2021. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!