Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az alacsony...

Miért van az, hogy az alacsonyabb iskolázottsági emberek kevésbé oltakoznak, míg a több diplomás emberek gondolkodás nélkül?

Figyelt kérdés

Most ne azzal jöjjetek, hogy aki alacsonyabb iskolázottsági az butább és hisz az összeesküvésekben mert ez lehet kifogás,

de akkor a magasan képzett emberek miért nem kételkednek a vakcina hatékonyságában és az oltó anyag jótékony hatásában?


>>> Ne arra lyukadjon ki a válaszod, hogy összeesküvés, hanem ÉRVELJ ésszerűen.



#oltás #diplomás #összeesküvés #COVID #alacsonyabb iskolázottság #magasan iskolázott
2021. nov. 6. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

Nem állítottam olyat, hogy a diplomások értelmiségiek lennének a kettő teljesen független egymástól.


Értelmiség pld: egy tanár akinek nem kell diploma, s nem pedig egy építészmérnöki diplomával rendelkező. :)


Nem írtam olyat sehol sem, hogy aki nem oltatta magát és alacsonyabb iskolázottságon ment keresztül az buta, paraszt lenne.


Ezek a tévhiedelmek a te fejedben vannak s nem az enyémben vagy a sokadikban aki téged olvas.



Ezeket a kijelentéseket pld: hogy kell értelmezni?


"Mégis a kérdező által leírtakat bizonyítják a tények"


"miszerint az értelmiségeik nagy része diplomás,"


"diplomások nagy része oltott" Ilyet nem állítottam, annyit írtam, hogy gondolkodás nélkül oltakoznak, de nincsenek számok, hogy az iskolázottság után mennyi oltott/ oltatlan van.(az egy másik adatbázis)


Fölösleges veled foglalkozni, mert ha meg is tudod magyarázni amit ide hánytál nekünk akkor sem leszünk okosabbak, többek tőle csak egy hozzád hasonló eszmefuttatását értenénk meg amivel nem megyünk semmire, sem on/ offline.

2021. nov. 6. 15:28
 42/75 anonim ***** válasza:
22%

Mlst jól beégetted magad kérdező, ezzel az óvodás szintű vitakultúrával, meg hogy 2 mondadot sem tudsz értelmezni, erre a félreértelmezett mondatokkal haknizol :D Nagyon gáz vagy.


"Miért van az, hogy az alacsonyabb iskolázottsági emberek kevésbé oltakoznak, míg a több diplomás emberek gondolkodás nélkül?"

Jah, tényleg nem írtad sehol, hogy a diplomás az értelmiségi, még ha az irományaiddal pont ezt sugaltad. De ez csak azt bizonyítja, hogy a saját szövegedet sem érted.


Buta vagy, gondolom oltatlan is. Ha meg igen, akkor te a kivételt erősíted, hogy a buta proli embert is meg lehet győzni arról, amit amúgy sem ért

2021. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
84%

"Értelmiség pld: egy tanár akinek nem kell diploma"

Bocsánat, de én úgy tudom, hogy diploma nélkül nem taníthat senki, kivéve azt, hogy a diploma megszerzése közben, ideiglenesen tarthat addig is órákat, amíg be nem fejezi a megkezdett főiskolát/egyetemet. (A köznevelésben legalábbis.)

2021. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 A kérdező kommentje:

Innen is látszik, hogy nem tudod értelmezni a kérdést.

A kérdésben az szerepel, hogy


"Miért van az, hogy az alacsonyabb iskolázottsági emberek KEVÉSBE oltakoznak, míg a több diplomás emberek GONDOLKODÁS NÉLKÜL?"


Magyarországon 32 százalékos a diploma aránya, szóval a maradék 68 % simán lenyomhatja a 32% -ot a oltakozási kedv-ben még ha nem gondolkodás nélkül teszik hanem meggondolja magát 2x mielőtt beoltatná magát. Ebből NEM LEHET arra következtetni amire te, hogy ők többen lennének beoltva.


Még jobban lebutítóbb, hogy fel fogd bár kétlem, hogy eljutna az agyadig:

100 emberünk van abból 32 értelmiség, a többi 68 buta, paraszt így fogalmaztál te ha a 32 beoltaja magát és a buta, parasztból újabb 40 akkor már is behozták a lemaradást és többen vannak beoltva.


Fogalmazni sem tudsz és fogalmakat sem tudsz helyesen használni, a szavak a te szádban saját értelmet kapnak.

kettőnk közül te vagy az aki nincs tisztában a fogalmakkal és a szavak jelentésével. Így eszmét cserélni lehelten mert nem lehet téged értelmezni, hozzád egy külön értelmezési kézikönyv kell mert olyan szinten kommunikálsz ami nem elfogadott egy átlagos intellektusú embernek.


Mögüled nem az intelligencia hiányzik hanem szavak ismerete és helyes használata!

Tipikus példája vagy annak amikor a hülye okoskodik.(de tőlem lehet buta is)


Bár az én értelmezésemben a buta lejjebb van mint a hülye.

2021. nov. 6. 16:13
 45/75 anonim ***** válasza:
0%

"kettőnk közül te vagy az aki nincs tisztában a fogalmakkal és a szavak jelentésével"


Azért csűröd csavarod már fél napja ugyanazt, mégis ugyanoda jutsz ki :) Hogy nem tudsz értelmezni egy mondatot se, és a vitakultúrád abbol áll, hogy a saját szegénységi bizonyítványodat próbálod másra kivetíteni.


El kell, hogy keserítselek, de ezzel a kommenttel megint csak magadat égetted be. Elsőnek tanulj meg fogalmazni, ha nem akarod, hogy a nálad értelmesebbek beléd kössenek. Másodszor ülj vissza az iskolapadva, hogy egy kis értelmet magadra szedj. 3. Ez a fordított logika ahoogy a való életben, úgy itt a gyk-n se nyerő, esetleg az oviba (te vagy a h.lye, neeem, te vagy az. Neem, én mindtam előbb)

2021. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
38%

Èn kèt diplomával rendelkezem, nem vagyok beoltva.


A környezetemben is ezt látom kèrdező, hogy a diplomások oltatnak, a nem diplomások meg nem (zömmel). Èlelmiszeriparban dolgozok, a gyári 8 általánossal rendelkezők többsège nem oltatott, viszont a főnökeim ès a fentebbi körök meg kb 80-90%ban oltottak.


Az okát nem tudom. Èn azèrt nem oltatok, mert senki sem tudja megmondani, mi lesz a hosszútávú hatása ennek az oltásnak ès gyermekáldásban mèg nem volt rèszem (hugomnak ès bnőmnek is okozott az oltás menstruációs problèmákat - oltás előtt semmi gondjuk nem volt - kèsès, fájdalmasabb vèrzès). Ha már lenne gyerekem, akkor zokszó nèlkül oltatnèk, de így nem. Mivel senki sem tudja megmondani pontosan, kire milyen hatással lesz a jövőben (hallottam munkatárstól olyat is, hogy terhesen adatta be magának egy nő ès a babája halva született).


Most, így mèg fèlek az oltástól, azt kell mondjam. Jobban, mint attól, hogy elkapom a covidot (egyèbkènt már elkaptam ès megmaradtam). Nem fogok magamba nyomatni egy olyan oltást, ami utána szorongással tölt el. Hurrogjanak le, hogy jajj társadalmi felelőssègvállalás, stb. nem tud èrdekelni. Amíg a saját lelki egèszsègemet kockáztatnám ezzel a szorongással, addig nem èrdekel, hogy fertőzök e. Persze nem mentem szüleim, nagymamám, tesóm közelèbe amíg beteg voltam, meg próbáltam kerülni a kontaktot akivel csak lehetett.


Az meg, hogy valaki belehal e vagy sem, senki sem tudja megmondani. Annyira változó. Azt meg vègkèpp nem lehet megmondani, hogy annak az embernek tènylegesen te okoztad e a halálát, mert amíg ki nem bukik hogy beteg, sok emberrel találkozik jó esetben.


Nem vagyok sem covid tagadó, sem oltás ellenes, csak megvannak a magam èrveim arra, hogy èn magam mièrt ne oltassak (mèg).

2021. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 A kérdező kommentje:

#47 Kösz a beszámolod, érveid.

Nem lehet megmondani, hogy kitől kapja el az ember mert elég hosszú a lappangási ideje.


Ha van erre leehetőséged akkor megkérdezhetnél olyat aki már beoltatta magát, hogy miért tette aztán ha megosztanád velünk azzal mi is gazdagodhatnánk.

egyenlőre egy értelmes válasz volt ez a sok felesleges, buta válasz közül.

Még pedig az, hogy az egzisztenciájuk miatt oltakoznak a tanultabbak.

2021. nov. 6. 17:13
 48/75 Artemovszk ***** válasza:
20%

Pont hogy ellenkezőleg van. A munkások megszokták az oltásokat, orvosi vizsgálatokat a munkahelyen. És gyakrabban vannak szervi bajaik. Szóval ők hamarabb beoltják magukat.


A összeesküvés elmélet gyártók közül is inkább a diplomások vannak többen, mert ők jobban beszélnek nyelveket és több fake news-t, alternatív médiát hallgatnak. És egy különbséget vettem észre:


Mikor oltani mentem, a fizikai munkások mind oroszra mentek: látszott hogy olcsóbb, kopottabb ruhában voltak, erősebb fizikum.


Az irodisták, diplomások mind pfizerre vártak. Szép ruha, csiniség, iphone hegyek.


Mint a természetgyógyászat. Nem a vidéki munkások keresik az alternatív gyógymódot, hanem a diplomás értelmiség, aki nem bízik az orvosban és több nézőpontot akar meghallgatni. Jellemzően ők azok is, akik többet vitatkoznak az orvosokkal.

2021. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
84%

Azért az értelem megmutatkozott kedves kérdező :) Mikor nincs semmi érv, vitazni sem tudsz és behisztizel, mikor valaki szimplán rávilagít, hogy nem neked van igazad.


Na toporzékolj anyukádnak, itt senkinsem érdekel kis nyomi

2021. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 A kérdező kommentje:

#50 válaszolónak, érdekes a megfigyelésed, de nem tudok veled mindenben egyetérteni, bár a vakcinákat illetőleg abban én is láttam valamiféle "kulturális, társadalmi kasztosodást", hogy ki kap alanyi jogon. :)

(ma már választható, hogy ki mit akar)



51, Ha ennél is hülyébb lennél már nekem égne a pofám miattad!

Az tuti, hogy az oroszlán téged sírva enne meg mert annyira buta vagy!

Szerintem te nem is erőlködsz hanem alapból ilyen buta vagy azt nem tudom eldönteni, hogy örökölted és a szüleid is ennyire okosak vagy leejtettek és ennyi maradt az őseid vérvonalából, remélem leejtettek mert ha szüleid is ennyire gyagyák akkor van ok a félelemre, hogy te is szaporodás képes vagy.

2021. nov. 6. 20:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!