Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik teljes lezárást akarnak,...

Akik teljes lezárást akarnak, azok besavanyodott, asszociális emberek?

Figyelt kérdés

Ugye most is vannak páran, akik azt szeretnék, ha a megemelkedett esetszám miatt megint hónapokra bezárna meg elmaradna minden. Én úgy tippelem, hogy az ilyenek házon kívüli élete kimerül a munkába meg a boltba járásban, és ezenkívül csak a négy fal között élik az életüket. Amivel még nincs is gond, mindenki úgy él, ahogy neki tetszik. De miért akarják, hogy más is így legyen? Talán egyfajta "Ha nekem rossz, másnak is legyen rossz!"-mentalitás bújik meg mögötte?

A másik típus, akit el tudok képzelni, az a dúsgazdag, aki luxusvillában lakik medencével, jakuzzival, legelővel, sportpályával és miegyebekkel. Így persze, hogy nem jelent neki hatalmas gondot egy esetleges lezárás.



2021. nov. 7. 10:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Inkább benyalták a médiát. Nem tudnak gondolkodni, könnyen befolyásolhatóak, nem látnak a dolgok mögé.
2021. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

Sok volt nekik az M1 tv csatorna meg a Kossuth rádió.

Átlagéletkor valahol 60 fölött.

2021. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

vannak páan akik megjárták a coviddal a korházat oltás után is és a szülei belehaltak és ő maga is lélegeztetőgépen volt(velem is ez történt)

és nem kivánom semmelyik embrenek h ilyet átéljen. szóval ez a mentalitás: nekem már rossz volt de más ne élje át ezt a rosszat .és még féltem s családom ezért örülék neki. te savanyodott ember

2021. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1: Igen, nyilván ez is mögötte van. Csak én sokszor láttam már, itt is és Facebookon cikkek alatti kommentben, amikor valaki ilyen azt ecsetelgette, hogy mennyi minden lehetőség van abban, hogy naphosszat otthon van, számára mondhatni maga a mennyország, és nem érti, hogy mások miért nem így tekintik. Meg hogy talán itt az ideje, hogy az emberiség felfogása megváltozzon, befejezzük az utazgatást meg rendezvényekre járást, és nagyobb tisztelettel övezzük a lakóhelyünket.

Ugyanakkor azt sem látják be, hogy ez mekkora anyagi károkat okoz másoknak, és hogy hányan vesztik el a munkájukat.

2021. nov. 7. 10:25
 5/26 anonim ***** válasza:
46%
Mas meg az összeesküvős hulyeseget nyalja be..
2021. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

2: Olvastam én már ilyet huszonévestől is.


3: És szerinted akkor mostantól mindig ezt játszogassuk, hogy tavasszal nyitás, ősszel zárás? Vagy te talán szívesen lennél így akár egész évben is örök életre?

2021. nov. 7. 10:27
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Vagy betegek, mármint nem agyilag, hanem valóban, vagy minél hamarabb akarnak teljes szabadságot. Unják már ezt ami van.
2021. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%

Én is eléggé antiszociális vagyok, de ettől még nem kívánom másoknak hogy ugyan ilyenek legyenek.

Szerintem, akik ilyesmit kívánnak azok irigyek azokra akiknek a házon kívül is van élete..

2021. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
7: Ha teljes lezárás jön, akkor pont hogy minél később lesz. Meg ugye tavaly ilyenkor már meghallgattuk azt a lemezt, hogy csak tavaszig kell kibírni, utána minden sirály lesz, mert jön az oltás.
2021. nov. 7. 10:34
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2021. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!