Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik teljes lezárást akarnak,...

Akik teljes lezárást akarnak, azok besavanyodott, asszociális emberek?

Figyelt kérdés

Ugye most is vannak páran, akik azt szeretnék, ha a megemelkedett esetszám miatt megint hónapokra bezárna meg elmaradna minden. Én úgy tippelem, hogy az ilyenek házon kívüli élete kimerül a munkába meg a boltba járásban, és ezenkívül csak a négy fal között élik az életüket. Amivel még nincs is gond, mindenki úgy él, ahogy neki tetszik. De miért akarják, hogy más is így legyen? Talán egyfajta "Ha nekem rossz, másnak is legyen rossz!"-mentalitás bújik meg mögötte?

A másik típus, akit el tudok képzelni, az a dúsgazdag, aki luxusvillában lakik medencével, jakuzzival, legelővel, sportpályával és miegyebekkel. Így persze, hogy nem jelent neki hatalmas gondot egy esetleges lezárás.



2021. nov. 7. 10:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
nyilván nem örülnék ha így lenne de az életek fontosabbak ennél. az oltás se hatásos annyira mivel nem oltatják az emberek magukat. szívesebben mész el bulizni mind h biztonságban hidd a családod. akkor tudnánk nyitni ha mindenki oltva lenne de ez így közel sincs itt.
2021. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
#3-as az lemaradt
2021. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem teljes lezarast akar senki, cssk valami intézkedést, mert ilyenkor mar rég volt.


Aki meg magatol jar maszkban, neznek ra hülyén

2021. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nincs életem házon kívűl valóban. Csak dolgozni, boltba, néha rokonokhoz járunk el. Szórakozni nem járok sehova, nagyon nyaralni se. De mégsem támogatom a lezárást. Nem vagyunk beoltva sem, ha rajtam múlik, nem is leszek. Ugyanúgy egészséges vagyok mint előtte, nem sikerült elkapni, pedig sok emberes helyen dolgozunk, a kollegák közt sem lett beteg senki. Pedig ez már a 4.hullám!
2021. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%
hát apám pl. egyszerűen nagyon élvezi, hogy ő fejsimit kap, meg minden azzal van tele, hogy milyen bátran és ügyesen védi a kiöregedett emberpéldányokat az influenzától a homeofficába, és hogy mennyire szörnyűségesek és feleslegesek azok az emberek, akik nem a gép előtt rohadva élnek, hanem mondjuk a kezeikkel dolgoznak. dolgoznának, de az ugye be van tiltva. ez az értelmiség aranykora, minden más betiltódik, ők meg pöffeszkedhetnek, hogy lám, lám, ezért kell csilivili diploma a hasznos képzések helyet... (de ismerek én orvost is, akinek három gyereke a turizmusban, elvileg szereti is őket, de azért habzó szájjal "lekellmindentzárni"... hogy a három gyereke beszél-e még vele, azt nem tudom, de vicces módon megritkultak a közös fotók...)
2021. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne jobb ez az ország, ha úgy élnének itt a zemberek, mint pl.: Olaszországban?

Mindenhol 22h. után kezdődne a zélet, és tuti nem nemes, jó italt innának, hanem ilyen Malaga Valaga kaliberű lőréket, amitől full kokik lennének, fetrengenének a h*ásukban minden este, éjjel.

Emiatt "tuti érdemes" lenne a nyitás mindenhol.

2021. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%

Aki dúsgazdag, luxusvillában lakik az nem itt Gyakorin posztolja az észt.


Én eddig csak a klasszikus élettelen gyakoris kérdezőktől/válaszolóktó hallottam a "teljes zárás" vágyát. Mivel nekik nincs életük, nincs a szobájukon és az interneten kívül semmi ezért nekik persze, hogy az lenne a tökéletes, ha az egész világ olyan begubózott elcseszett lenne mint ők.


Amúgy azt látom, hogy egyiküket sem a vírus érdekli, nem a vírustól tartanak, nem érdekili amúgy őket az egész, szimplán csak ezt használják ürügyként a saját elcseszettségükre.

2021. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17: Nem mondtam, hogy csak a gyakorin olvasok ilyeneket. Sztárok is szoktak ilyeneket nyilatkozni, hogy legyen minden bezárva, ők nagyon jól elfoglalják magukat a birtokukon, tegyen így mindenki, és akkor hamar túl leszünk a járványon.
2021. nov. 7. 11:35
 19/26 anonim ***** válasza:
62%
Én aszociàlis vagyok, de kuurvàra nem akarok lezàràst, maszkot, oltàst.
2021. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem, csak simán be vannak szarva. És attól, hogy ők nem mennek sehova, én pl. simán megfertőzhetem őket, ha egy irodában dolgozunk, mert én meg járkálok emberek közt

A dolog ott bukik meg, hogy én járkáltam kijárási tilalom alatt is, és ha jön még egy, azt is simán ki fogom játszani. De az is egy vicc volt egyébként (ezért nem is tartottam be), az alkohol ugyanúgy üt délután fél kettőkor is, meg este hatkor is összepuszilkodhatsz a tünetmentes covidos haveroddal.

2021. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!