Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek milyen véleménye van az...

Kinek milyen véleménye van az "incel" jelenségről?

Figyelt kérdés

Szerintem az emberek általában csúnyák és szociálisan fejletlenek; képtelenek nőhöz jutni, ezért elkezdik utálni egyrészt a női nemet, másrészt az ismerkedés terén sikeres férfitársaikat.


Igazából én is ilyen helyzetben vagyok: bár jól nézek ki, 0 szociális életem van, és bár voltam nőkkel, örök második, pótlék vagy hasonló voltam számukra. Megcsaltak, átvertek, hazudtak, semmibe vettek. És ez megy tizenéves korom óta.

Jelenleg 22 vagyok.


De én mégsem a nőket meg a náluk sikeres férfiakat utálom, hanem inkább magamat.



2021. nov. 7. 17:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%

A jelenségről nem tehetnek ugyan, de én a feminácik miatt, csakis miattuk lettem nőgyűlölő

Csak ez a nyanvadt Gyk gyűlöltette meg a női nemet, pedig előtte semmi ilyen érzés nem volt bennem

Viszont azóta hogy gyk-zom, a nők az ellenségükké avanzsálták önmagukat, és én beleálltam ebbe a szerepbe, az undorító hozzáállásuk meggyűlöltette őket a szememben

Sajnos kompletten, pedig nem helyes így, tudom én is

2021. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
34%
11 Akkor töröld a gyakori accodat.
2021. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Azt lehet?
2021. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
És tényleg lehet
2021. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
19%
Hisztis eletkeptelen balfaszok..
2021. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%
Szomorú. Ha egy olyan bolygón élnénk, ahol érzed a másik minden tudatalatti rezzenését, könnyebb lenne.
2021. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
32%

A nők biológiailag a legjobb génállományú férfiakkal akarnak utódot nemzeni.


Nyugatibb kultúrákban, ahol a liberalizmus már több évtizedre tekint vissza simán így van. A nők többsége csináltat 20-as éveiben egy két porontyot alfa bátyótól aztán az megillan egy másik méhet felcsinálni, emiatt az alfa géneket hordozó poronttyal a nő igyekszik egy viszonylag stabil karriert és jól kereső bétát megfogni akivel az alfa porontyot fel lehet neveltetni. A közvetlen környezetemben 3 béta ismerősöm is alfa porontyokat nevel itt kint külföldön.


Na most ez az életmód kezd Magyarországon is egyre jobban elterjedni, a rendszeres szexhez vagy barátnőhöz egyre kevesebb férfi kezd hozzájutni, egy kevés férfinak meg rengeteg fuckbuddyja, barátnője van. Orgiáznak, habzsolják az életet.


Ez az őskorban is így volt, csak az alfa génűek szaporodtak, a béták nevelték a gyereket. A liberalizmus csupán visszállítja az ősi felállást!


Ezt akartuk? Tessék, élvezzétek gyümölcsét! :)

2021. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, te azért nem utálod az embereket mert jól nézel ki és vannak opcióid, csak rajtad áll.


Az incelek csúnyák, nincsenek opcióik, tehetetlenek, frusztráltak és érhető módon dühösek azokra akiknek jobban megy.


Senki nem szeret Trabantal beszállni a versenybe Ferrarikkal szemben!!! Ez egyszerűen nem egy fer verseny. Én is tiltakoznék. Más kérdés, hogy a Ferrarisokat a Trabantosok siránkozásai hidegen hagyják! :)

2021. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
54%
Én ezzel vitatkoznék. A nők többsége személyiség alapján választ. Én pl. nagyon bukom a kicsit idősebb, apa típusú férfiakra, akik határozottan gondoskodóak. Csomó átlag alatti külsővel rendelkező pasi, egyszerűen úgy talál párt, hogy megnyerő a személyisége. Nézzétek meg Woody Allent. Aki meg átlag alatti külsejű, és nincs megnyerő személyisége, az meg adjon lejjebb, ne akarjon szupermodell típusú nőt
2021. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
56%

19


Oké, de te is amikor bemész a boltba, adj lejjebb, ne akard a legszebb rucit magadnak, csak egy közepeset vegyél, vagy egy rossz szabású szakadtat!

2021. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!