Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek milyen véleménye van az...

Kinek milyen véleménye van az "incel" jelenségről?

Figyelt kérdés

Szerintem az emberek általában csúnyák és szociálisan fejletlenek; képtelenek nőhöz jutni, ezért elkezdik utálni egyrészt a női nemet, másrészt az ismerkedés terén sikeres férfitársaikat.


Igazából én is ilyen helyzetben vagyok: bár jól nézek ki, 0 szociális életem van, és bár voltam nőkkel, örök második, pótlék vagy hasonló voltam számukra. Megcsaltak, átvertek, hazudtak, semmibe vettek. És ez megy tizenéves korom óta.

Jelenleg 22 vagyok.


De én mégsem a nőket meg a náluk sikeres férfiakat utálom, hanem inkább magamat.



2021. nov. 7. 17:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

30


Miért gyanítod ezt?


Igen, szexmániás nő nem hangzik rosszul. De szerinted ők összefekszenek bárkivel?

2021. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

31

"Miért gyanítod ezt?"

Nem tudom. Én is minden hülyeséget beszéltem össze vissza, nagyon nehezen lett meg az első párkapcsolatom.


"Igen, szexmániás nő nem hangzik rosszul. De szerinted ők összefekszenek bárkivel?"


Szerintem nagyon ritka az, aki BÁRKIVEL összefekszik, de ne is ilyet keress.

2021. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!