Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, aki az előírás...

Van olyan, aki az előírás ellenére nem viseli a maszkot a tömegközlekedésben?

Figyelt kérdés
Korábban mindig láttam 1-2 kivételt, most a héten egyáltalán nem, pedig sokfelé utaztam mindenféle tömegközlekedési eszközön.
2021. nov. 7. 18:17
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
Van hát, én elég sok utast látok nélküle. Minap pont én is megfeledkeztem róla, mert nem buszoztam mióta bejött ez a maszk dolog megint, már mentem egy megállót, mire leesett hogy kell és gyorsan felvettem. Először fura is volt, hogy senki sem szólt rám, aztán láttam, hogy a sofőrön sincs.
2021. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nalunk a soforokon sincs, es mostmar sok embert latok h villamoson meg metron is leszarjak a dolgot. En szarok a vírusra, de felveszem ahol kell, mondjuk mikor a távolsági buszon 5en utazunk összesen es beülök leghatra olyankor leveszem. Múlt heten elso nap meg a metron elfelejtettem felvenni es vegig utaztam par megállót mire eszembejutott, de mástól is lattam ugyanezt. Sztem mar akit eddig erdekelt azokbol is sokan belefáradtak, ha egxszer levettuk, most minek kell vissza? Költői kerdes volt…

valamelyik válaszadó itt aki raszologat az emberekre, hat bocs de en se birnam hogy önkéntes rendorkodsz.

2021. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9: foglalkozz a sajat dolgoddal, es menj arrébb. 1 hettel ezelott azert meg te is vígan utaztal a szaros maszkod nélkül mi, most meg mar masokat veszélyeztet akin nincs xd en is utalom a ciganyokat, veluk nem lehet kommunikalni, de amit leírtál az ordas baromság volt
2021. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt is egyből a cigányozás, általánosítás… ahhj istenem.
2021. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
biztos veletlen utalja oket mindenki
2021. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!