Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idősek miért hiszik azt...

Idősek miért hiszik azt hogyha hamarabb felpakolnak a kassza szalagjára akkor hamarabb végeznek?

Figyelt kérdés
Sokszor félretolják az én felpakolt kajáimat, a bokámra állnak, morognak vagy egyszerűen megpróbálnak félrelökni.
2021. nov. 10. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Vagy nekiállnak beszélgetni a pénztárossal, netán évszázadokon át veszik ki a pénzt a tárcájukból, aztán hadd álljon a sor és nőjön is... Oké, nem mindenkinek van bankkártyája ez tény, de ilyesmi velem is akad elég. Hamar elunom és odamorgom: "Fizess már ötforintossal... hadd tartson még tovább..."


De másszóval direkt csinálják. Azt hiszik hogy a fiatalabbak nem mennek sehova, csak csavarognak, egyik-másik ha épp a sorban áll, még be is szól hogy "nekem fontos dolgom van, sietnék". Vagyis lefordítva: "Halaggyá má te semmirekellő lusta taknyos, lekésem a sorozatomat".

2021. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem csak az idösek csinálják, hanem azok, akik kellöen buták meg bunkók.
2021. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Ezt már sokszor hallottam, de sose kerültem még ilyen helyzetbe, 10 ezer fős városba járok Lidlbe, itt mindenki nyugodt, normális, nem rohannak.


Szerintem azért ilyenek mert belefáradtak az életbe, és így töltik ki a "bosszújukat".

2021. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy túl gyors nekik a kasszaszalag, és nem akarják feltartani a sort csak mert lassabban pakolnak, mint a pénztáros. Te hogyan pakolsz a kasszaszalagra? Mindent egymás után, vagy tömören, minél kisebb helyre?
2021. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
A fiatalok miért hiszik, hogy belepofázhatnak mások életébe?!
2021. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező!

Mielőtt le akarod oltani az időseket, előtte vakard le a tojáshéjat a se.gedről!

2021. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Ötös, tán az öregek nem ezt teszik? Állandóan előveszik a kártyákat, miszerint "Énidőmben így meg úgy", "Há hogy beszélsz te velem?", "az időseket tisztelni kell", és társai. Ugatni azt tudnak, de a tiszteletet ki kell érdemelni, kortól függetlenül. Szintén kortól függetlenül bizonyos személyek igencsak szeretnek kötekedni a másikkal, de amint a saját főztjüket kapják vagy levegőnek vannak nézve, az valamiért csak olaj a tűzre. Mindkettő. Annyira sokat hallani: "Ne foglalkozz vele, majd megunja". Aztán nagy túrót. Nem én vagyok az egyetlen akit a hiperszupermenő nagy valakik egész életében bántottak okkal-ok nélkül (mert valahol hibáztam én is), és hiába teszek a fejükre, nekik ez olaj a tűzre és csak folytatják. A rohadt szomorú az benne, hogy akik mai napig is csinálják velem egykorúak, 1-2 évvel fiatalabbak/idősebbek, ÉS ami még szomorúbb, hogy van aki 20-30 évvel idősebb nálam (31. évemben vagyok), az is csúfolódik, mint egy óvódás... hát gratulálok. És HA vissza is szólok, még nekik áll feljebb, + valami tag jön utánam a lapáttal. Mert a büszkeség és erőfitogtatás az olyan *** tényező mindegyiknél, a tipikus "Nekem lehet, másnak nem" elv. És az ilyet NEM lehet mindig azzal magyarázni hogy "rossz körülmények közt nőttek fel". Hát, nekem sem volt a legjobb a gyerekkorom, mégsem vandálkodok és társai.
2021. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
"Gyün a gázos, a postás a nyuggerrel, a kisunokám, tehát haladjunk, haladjunk, kérem... Különben is: munkaalapú társadalom van, Viktorkám megmondta. Maga mit keres 10h.-kor a boltban?"
2021. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Az időseket már nem lehet megváltoztatni, de ha a fiatal már fiatalon kötekedik, ugyanolyan kötekedő lesz idős korában is, mint akiket most fiatalon nem kedvel. Én nem akarok morgós öregasszony lenni, aki csak a hibát keresi másokban, a saját határaimat megvédem, de máshoz nincs semmi közöm.

Egyébként sok kasszás gyors, apám szokta is mondogatni nekik, hogy nem kell úgy sietni, mert ő nem tud olyan gyorsan elpakolni (nem egy rozzant öregember, de némelyik kasszásnak tényleg villámkeze van, ami lehet, hogy a főnökének jó, de a vevők nem biztos, hogy tartani tudják a tempót, és még fizetni is kell, meg elpakolni a kártyát, pénztárcát).

2021. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Már ne is haragudj, de igazán érthetnéd, hogy ő siet. Vedd kitüntetésnek, hogy megtol hátulról a bevásárló kocsijával és mozgásra ösztönöz ezzel téged is. Igaz hogy ettől nem fog gyorsabban haladni a sor, de sebaj. Amúgy lehet, hogy ismerkedni akar veled, mert unja a sorban állást..
2021. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!