Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy félénk lány hogyan tudna...

Egy félénk lány hogyan tudna változtatni a félenkségén?

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Sport, azon belül is küzdősport választása:).
2021. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Pszichológus
2021. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Majd megedz az élet. Mindig ilyen voltam. Tipikus "én kérek elnézést és inkább megbújok.kategória". Minden területen. Pár munkahely és pofon az élettől megtanított kiállni magamért és egy határozott,néha már nagypofájú nő lettem. Nem bánom,rám fért.
2021. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Menj el rúdtáncosnak.
2021. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Én is félénk és introvertált voltam fiatalon. De a helyzet többször úgy hozta, hogy ki kellett állnom magamért. Nem mondom, most sem vagyok egy nagyszájú, meg vannak helyzetek, amiket a mai napig igyekszem elkerülni, de ha szükséges, akkor beleállok a vitába. Rájöttem, hogy igazából nem történik semmi, ha kinyitom a számat, néha szükséges is. Ha te is introvertált vagy, próbálj meg rendszeresen olyan helyzetekbe kerülni, ahol szükséges a kommunikáció, akkor is, ha nehezedre esik. Nekem sajnos sok időbe telt, mert fiatalon inkább elvonultam a világtól, később, a munkám során kellett megtanulnom, hogyan kommunikáljak hatékonyan, hogyan védjem meg az érdekeimet. És eleinte sokszor nem sikerült, és kaptam olyan feladatokat, beszólásokat, stb., amiket akkor lenyeltem, ma már visszaszólnék, visszautasítanám, stb. Sajnos ez olyan, mint az edzés, folyamatosan gyakorolni kell.
2021. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Ugyanazt írtam,mint az 5,mégis lenyomták. Érdekes. 3as voltam
2021. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Sok sok szex férfiakkal.
2021. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is sok mindentől féltem, aztán elegem lett belőle, hogy csak emiatt nem merek dolgokat. Elkezdtem aszerint az elv szerint élni, hogy lesz ami lesz, én megcsinálom. Mert ha nem csinálok semmit, akkor nyilván nem is fog történni semmi. És hidd el nekem, az egyhelyben toporgás 100x rosszabb bármilyen kudarcnál. A lényeg, hogy te tegyél meg minden tőled telhetőt, mert ha mégsem jó a végén, legalább nem a te hibádból. Ne felejtsd el, hogy mindig mindenből van kiút, csak a te akaratod kell hozzá. Persze én rengeteget is sírtam előtte, és már úgy voltam vele, hogy a legrosszabb, ami történhet, az maga a halál, de hát akkor már mindegy is.

Hogy egy személyes példát is mondjak, éveken át tetszett nekem egy fiú, de ezt sosem mertem bevallani neki. Aztán egyszer csak rászántam magam, hogy beszéljek vele. De mivel ő egy ideig nem ért rá a személyes találkozóra, én meg meguntam már azt a folyamatos bizonytalanságot, így üzenetben írtam meg neki, mit érzek iránta. Tudom, mekkora butaság, de én már nem bírtam tovább. Nem válaszolt, viszont... Megjelent a tesóm szülinapján, én folyton a sarkában voltam, és amikor kettesben voltunk, arra kért, hogy csókoljam meg. Hát én megcsókoltam, sőt... Viszont az eset után nem nagyon beszéltünk többet. Igazából ott jöttem rá, hogy kíváncsi lehet rám, de különösebben nem érdekelhetem, mert akkor már együtt járnánk. Elengedtem. Egy részem mindig szerelmes lesz belé, de a másik részem meg tudja, hogy ő nem szeret engem úgy, ahogy én őt. És ha nincs meg a kölcsönös szeretet, akkor az a kapcsolat halott, viszont én magamat többre becsülöm annál, minthogy egy olyan fiúval legyen kapcsolatom, aki nem szerelmes belém.

2021. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!