Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Falun miért ilyenek az emberek?

Falun miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal és olyanokat hallok vissza,hogy jól tette,hogy szakított velem.Senkinek nem ártok,dolgozom,jól keresek,főiskolám is van.Nem értem.Ő ugyanúgy dolgozik,jó ember.Továbbá azt is hallottam,hogy meg se érdemeltem őt.

2021. nov. 13. 11:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
18. Én is úgy gondolom hogy ez mindenhol előfordulhat. De mivel faluról van szó, ezért ott az ítélkezés is sokkal gyakoribb jelenség
2021. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
de kije mondta a csávónak?
2021. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
13:19 szomszédai,közeli ismerősei(idős asszonyok)
2021. nov. 13. 13:21
 24/32 anonim ***** válasza:
és kinek mondták?? erről beszéltek a boltban random?
2021. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
13:43 fején találtad a szöget
2021. nov. 13. 13:44
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"... falun még mindig a régi erkölcsi normák szerint élnek."


🤣🤣🤣

2021. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
68%

Falun már kalapot kell emelni,ha valaki képes egyenesen kenyeret szeletelni.

Illetve mivel mindenki ismer mindenkit,így kb olyan agyuk van mint egy elmaradott indián törzsnek.

Ne foglalkozz velük,küld el őket nyugodtan a p-be ha esetleg beszélgetésbe akarnának elegyedni.

Szívesen másznak bele más magánéletébe mosollyal az arcukon,mintha ez természetes lenne.

Személyes tér fogalmáról fogalmuk sincs,csak arról hogy hogy kell vasárnap maszekolni, hangoskodni mindenféle képpen,vagy hogy kell bűzt csinálni az egész faluban.

2021. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
87%

"...jól keresek,főiskolám is van"


Irigyek rád, mert te már most többet elértél, mint ők időskorukra.

2021. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát jah, ismerik, valószínű gyerekkora óta, egy közösség....meg NÉNIK..ÖREGEK. Ők tudnak ilyenek lenni bárhol, csak nincs közös pont egy városban annyira, panelben kibeszélik a padon, nem a boltban.

Pont őket nem érdekli személyes tér, szomszéd öregasszonyt se. Nem zavarja, ha yany készülődne munkába,itt ücsörög...nem tud bejönni kapun, akkor kiabál az ablakban...

pl másik szomszéd nem ilyen...csak vannak ilyenek. Városban is szerintem, csak ott nem ismerik egymást az emberek, nem mennek oda random, hogy mitől lettél ilyen kövér?bár volt már olyan is...

2021. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
83%

Azt gondolhatják, hogy karrierista vagy, ami az ő szemükben hatalmas nagy bűn. Ők tisztességes asszonyok, akik "időben" férjhez mentek, az eszükből ennyire futotta, azóta sem fejlődtek ezen a téren.


Irigyek rád, amiért ha kell, te egyedül is boldogulsz.

2021. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!