Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Falun miért ilyenek az emberek?

Falun miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal és olyanokat hallok vissza,hogy jól tette,hogy szakított velem.Senkinek nem ártok,dolgozom,jól keresek,főiskolám is van.Nem értem.Ő ugyanúgy dolgozik,jó ember.Továbbá azt is hallottam,hogy meg se érdemeltem őt.

2021. nov. 13. 11:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30. Nem csak az viheti sokra akinek magas iskolai végzettsége van. Mert lehet hogy abban a dologban amit tanult, egy lángelme, de ha pl. önmagát kéne ellátnia akkor már bajban lenne. Szóval a falubeliek lehet hogy pont ezt a "talpraesettséget" nem látják az illető hölgyben.
2021. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"dolgozom,jól keresek,főiskolám is van."


Biztosan nem erről van szó. Ez a lány el tudja magát tartani. Talán ez fáj a károgóknak. Ők talán pont olyan párt gondoltak a fiúnak, aki képtelen magát eltartani.

2021. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!