Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Futó férfiaknak a gusztustalan...

Futó férfiaknak a gusztustalankodás miért trendi?

Figyelt kérdés

Bizonyos futó férfiak a közösségi oldalakon miért szeretik mutotgatni és nyilvánosan felhívni a figyelmet gusztustalan, nem szép, igénytelen dolgokra önmagukkal kapcsolatban.


A kérdés egyik terepfutó magyar híresség (?) valami Csanya becenevű futó kapcsán merült fel aki egyik nagy látogatottságú oldalra olyan posztot rakott ki hogy futás közben hasmenése lett és hogy amikor a bokorban f*sott akkor egy bicajos elment mellette és látta a fenekét.


Azért mert ez futáskor történt (mert igen el szokott néha fordulni) attól még ez ugyanúgy nem érdekel senkit mint az ha munka után hazamegyek és rakok egy nagy halmot a wc-be!


Mindkét esetben nagyon ízléstelen volna kiírni instagramra vagy facebookra. De ez a fickó ez kiírja.


Hogyhogy nincs benne annyi igényesség hogy érzékelje a saját ízléstelenségét?


Aztán futó férfiakra gyakran jellemző hogy olyan futós posztokat rak ki ahol henceg azzal hogy ő már milyen öreg, szakadt meg igénytelen, és mutogatja a szándékosan lehető legrosszabbul elkészített, minél rusnyábban lefotózott pofáját.


Ennek mi az értelme és lényege?



#futás #sport #igénytelenkedés
2021. nov. 14. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Tehát találtál egy szem idiótát, aki kipostolta, hogy futás közben rájött a szapora, és ezért mindenki hülye?
2021. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11. De vajon miért posztolta ki, wc papírt reklámoz, vagy mi?
2021. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12: közönséges mártírposzting. Mindenféle rétegben csinálják ezt. A gyerekesek a gyerekkel, a sportolók a sérüléseikkel, a diákok az éjszakázós posztjaikkal... Vannak emberek, akik azzal akarják kicsikarni az elismerést, hogy olyan dolgokat tesznek közzé, amit nem kellene és olyan dolgokat csinálnak, ami egyébként elkerülhető lenne, ha normálisan csinálnák (az esetek többségében).
2021. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen abban a tévképzetben él, hogy ezzel "felszínen" fogja tartani magát, fenn tudja tartani vagy fokozni fogja ezzel az irányába mutatkozó érdeklődést.
2021. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#10 De az nem gusztustalan.
2021. nov. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%

AZ biztos, hogy érdekes állatfaj a futó, tisztelet a kivételnek.


Biciklis vagyok, és szoktam őket látni: 98%uk vagy elhízott vagy betegesen sovány, ergo kétlem, hogy konyítanának bármit is táplálkozáshoz, vagy lenne normális étrendjük.

azt a jelenséget is ismerem, amiről te beszélsz, viszont én pont egy idősebb futó nőt láttam kiposztolni, hogy "rám jött a szükség, szerencsére a fiúk takartak, így el tudtam végezni a dolgom".

Arról nem beszélve, h milyen vérciki idézeteket tudnak kirakni, meg mit össze nem tudjak sajnáltatni magukat.


Sztem egyszerűen futók között több a magamutogató ember.

2021. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!