Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az itt az interneten, aki...

Ki az itt az interneten, aki rajtam kívül még komolyan veszi a járványt?

Figyelt kérdés

A való életben sok barátom, a munkáltatóm, az iskolám és a kezelőorvosaim is komolyan veszik a járványt. Viszont az interneten valahogy senki.


Krónikus beteg vagyok, gyenge a szervezetem, valószínűleg hátrányból indulnék a harcban a korosztályomhoz képest. Ha meg nem is halnék (mert arra nem vészesen sok az esély), hetekig nagyon szenvednék és szövődmény is alakulhatna ki. Mármint hónapokig, évekig tartó szövődmény, amely miatt akár több hónapos táppénz is elképzelhető. A szeretteim közül is mindenki krónikus beteg, van, aki kifejezetten veszélyeztetett és nagy részük 60 feletti.


A baráti és ismerősi körömben minden korosztályt megviselt a betegség.

Sok halálhír is jött és bárkivel találkozunk, arról mesél, kije került kórházba a vírus miatt vagy kije halt meg...


Több országban is leterhelődött az egészségügy, rengeteg COVID-os beteg érkezett, akik intenzív ellátást igényeltek. Ha a járványgörbét nem laposítja el a VILÁG, akkor sokszorosa lett volna a betegek száma egyidőben, ezért sokszorosa kopogott volna a kórházak ajtaján is. Mondjuk tízszerese. Simán lett volna annyi halott és olyan arányú halálozás, mint a spanyolnátha alatt.


És NEM, az oltás NEM magánügy.


Valamilyen szinte rosszul esik, hogy egyesek szerint aki gyenge, haljon meg (sokan kimondják ezt). Sokan áldozatot hibáztatnak. Sokan bagatellizálják a vírust.



2021. nov. 17. 17:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%

Gibraltár 100%-os oltottsággal is kezdi a korlátozásokat és nő a fertőzöttek száma ennyit mondok a nagy oltásra.

Izraelben sem fényes a helyzet annyira

Pont ma néztem egy doku filmet izraeli emberek beszámolója oltás után és mind azt mondta hogy inkább covid mint amit a szent oltás okozott

2021. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
De igen,az oltás magánügy. Hiába írod nagybetűvel.
2021. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%
Gibraltárban mi a helyzet az oltással? Nézzél már ennek utána légyszi. Most sok helyen hír, nem lesz nehéz. Talán nem dumálsz ennyi butaságot😄
2021. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
47%
Nézzed b+ és adass be még 100 aranylövést kit érdekel XD
2021. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
63%

[link]

🤔😉

2021. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%

3-as vagyok, hiába pontoztok le😂

Nem én csinálom a balhét gibraltárban 😂 csak javasoltam, hogy nézz utána.

Már egy kollega be is linkelte, behugyozok mindjárt😂

2021. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
60%
odysee.com/@vilaghelyzete:2/Izraeli-oltottak-nyilatkozatai-magyar-felirattal:1
2021. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
66%
Komolyan veszem a járványt maszk, készfertőtlenítés, oltás..stb aki nem az meg nem, aki gyenge haljon meg egy nagy bolondság nem értem... és neki nem lehet majd egyszer betegsége ne nézzük már le ennyire a másikat.... :(
2021. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%
Felnőtt vagyok, komolyan veszem. Megteszek mindent, a többi már nem rajtam múlik.
2021. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
43%

8-as, te roma vagy ugye? Az érthetelen írásképed alapján gondolom. Egy értelmes, öszetett mondatot sem tudtál leírni😄

Amúgy nyilván nem baj, csak kérdezem.

2021. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!