Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mi a véleményetek hogy...

Alla Bársony kérdése:

Arról mi a véleményetek hogy írok egy nőnek a munkámról, azt mondja hogy hát, ha megfizetik... én azt mondom hogy nem nem fizetik meg... erre onnantól kezdve nem válaszol?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 12:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Lehet aranyásó, lehet csak nem akar beszélgetni.


Nekem is van hogy valaki ír nekem és nem mindig reagálok neki, ott ahol lehet próbálom lezárni a beszélgetést. Elég magamnak való vagyok és bár a messenger csevegésre van, de szeretem, ha leírják 1 üzenetben hogy mit szeretnének én válaszolok rá és csókolom, ezeket a bájcsevegéseket meg igyekszem hamar lezárni.

2021. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha nem párkeresés, akkor mit számít, hogy nő vagy férfi? Ha engem untat valaki, vagy nem érek rá beszélgetni, akkor mindegy, mi a téma, rövidre zárom.
2021. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
64%

"De úgy érzem a karrier/pénzre való hajtás jobban kifizetődőbb a férfiaknak mert még mindíg több szexuális partnert szerezhet egy átlagos 40es pénzes férfi mint egy átlagos 40es pénzes nő."


Nőként bármilyen korban MINDIG többen akarnak megdugni, mint ahány csajnál esélye van egy azonos korú férfinak. Kb. annyit kell tenni, hogy 1) létezel, 2) nem hanyagolod el magad túlságosan (értendő ez alatt, hogy pl. szoktál fürödni). A trükkös dolog inkább a párkapcsolat kialakítása.

2021. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%

Utolsóval egyetértek. Szörnyen szottyadtnak és rusnyának kell lenni ahhoz, hogy egy nő ne találjon dugópartnert.

Ami kihívás, a nő oldalán, az a szexpartner kinézetének a milyensége. Én egy időbe kerestem, és a milliónyi jelentkezőből heti 1-2 olyan volt akit be is jött külsőre.

2021. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én sose akartam "dugópartnert"... Az is kihívás, hogy egyes defektesek ezt felfogják, ha a nő elutasítja az ilyen szándékot.
2021. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
22 és véletlenül pont akkor ún meg mikor megkapja a választ hogy nem fizetik meg
2021. nov. 19. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!