Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mi a véleményetek hogy...

Alla Bársony kérdése:

Arról mi a véleményetek hogy írok egy nőnek a munkámról, azt mondja hogy hát, ha megfizetik... én azt mondom hogy nem nem fizetik meg... erre onnantól kezdve nem válaszol?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 12:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%

Már az megmutatja, mekkora gold digger, hogy a fizetésed érdekli, mikor még személyes randi nem is volt.

Na tudod, kinek kéne az ilyen!

2021. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanaz jutott eszembe, mint a 6-os válaszolónak, azzal kiegészítve, hogy pár mondatos ismeretség (netes ismerkedés vagy hasonlók) után nem feltétlenül lennék vevő valaki végtelen siránkozását hallgatni a saját maga által elcs#szett élete miatt.
2021. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

Azzal indítottál, hogy van egy munkád, de nem fizetik meg. Hölgy nem tudta, hogy mi alakulhat még a beszélgetésből és még csak a lehetőségét is el akarta kerülni annak, hogy egy folyton panaszkodó energiavámpírral legyen bármilyen kapcsolatba, így jegelte a dolgot. Valamennyire bunkóság, de (mivel a munkahellyel kapcsolatos panaszkodás sokszor indikálja a panaszkodó embert) valamennyire érthető.

Ha a másik munkáddal kezdtél volna és hozzáteszed, hogy mellette csinálod ezt is, nem koptatott volna le és nem azért mert aranyásó lenne (hiszem mint írtad érdekesnek tartotta a munkát), hanem mert ez pozitív kisugárzást adott volna akivel megéri folytatni a beszélgetést.

2021. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok, mert vicces volt, a jelenlegi foglalkozásom is merőben eltér az övétől. Mondjuk érdekes, hogy minket férfiakat cseppet sem érdekel a nők foglalkozása, státusza, karriere.
2021. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk érdekes, hogy minket férfiakat cseppet sem érdekel a nők foglalkozása, státusza, karriere."


Azt te csak hiszed, nem ismerkedtél még nőként férfival. :-D

Merek esetleg jobban keresni, mint az adott férfi, olyan szakmával, amit ő nem ért, már nem is vagyok érdekes.

2021. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztató hogy panaszkodasnek veszed ha válaszolok a megjegyzésére úgy hogy a válasz igaz ugyan de nem fényes...


De igazából ha a realitásokban lenne akkor tudná hogy megfizetni nem az érdekes munkát fogják... Nem az érdekességén múlik.

2021. nov. 19. 14:00
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
15-ösnek. Szerinten semmi köze a pénzhez, sokkal inkább kevésbé tart nőiesnek, mert lássuk be a karrier, anyagi függetlenség soha nem a nőies értékek közzé tartoztak, a régi felállás úgy nézett ki, hogy a férfi védelmet biztosított a nők és gyermekek számára több ezer évig így ment, volt egyfajta kölcsönös függés az együttélésben. Most már nem kellene így legyen de valahogy belénkívódott a tudatalattinkba hogy mi minek a feladata és mi a férfias és nőies viselkedés és nyilván a nőiesség még mindíg vonzó. De úgy érzem a karrier/pénzre való hajtás jobban kifizetődőbb a férfiaknak mert még mindíg több szexuális partnert szerezhet egy átlagos 40es pénzes férfi mint egy átlagos 40es pénzes nő. Na lehet túlgondolom 23 vagyok, tudom vannak itt tapasztaltabbak...
2021. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%

17-es, tudod, én a munkája miatt (ha az tisztességes) senkit nem nézek le, de aki ilyen régimódi gondolkodású, hogy nem nőies érték az anyagi függetlenség és a karrier, az nem hiányzik az életemből akkor sem, ha emiatt nem lesz soha párom és gyerekem.


Kérdező, életünk jelentős részét munkával töltjük, ismerek nótórius panaszkodókat, baromi fárasztók, ha már az elején ilyennek tűnsz, ne csodálkozz, ha kerülnek, ha nem ilyen vagy, akkor meg ne is tűnj ilyennek. A társkeresés hasonlít az álláskereséshez, semmit nem tudtok egymásról, az elején el kell dönteni, hogy vagytok-e elég szimpatikusak egymásnak, hogy folytassátok, rohadt könnyű elszúrni ilyen apróságnak tűnő bakikkal. Ha valakinek rossz a tapasztalata egy embertípussal, akkor a legapróbb erre utaló jelre is visszavonulót fog fújni.

2021. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem régimódi gondolkodás, de nem fejtem ki jobban mert megsértek pár embert. Csak próbáltam magyarázatot adni a jelenségre.
2021. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
18 társkeresés fel se merült. Kötetlen beszélgetésnek indult S az fulladt így be. Hazudni viszont nem fogok ha témába hozza a pénzt de annak se látom értelmét ha csak simán nem válaszolok. Számomra nem azt jelenti a párbeszéd hogy ha a válaszom nem tetszetős akkor hallgatok...
2021. nov. 19. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!