Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért reagál így?

Miért reagál így?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel hétvégenként edzek.Akkor tökre kedves, beszélgetünk meg ilyenek, viszont ha hétköznap összefutunk, az esetek 70%-ában nem köszönn vissza, pedíg ő fiú. Ha a haverjaival van, akkór egyáltalán nem köszön, pedíg a szemembe néz, aztán beszélget tovább, mintha ott se lennék.Volt már többszőr is, hogy beszélgettett valakikkel, és nekem is arra volt dolgom, odaköszöntem,rám nézett , és tök ciki volt, hogy az összes haverja minket bámult, és azt hitték hogy ő nem is ismer engem, mert nem köszön vissza. Tudom, hogy ez az ő értelmi szintjét, mutatja, de ez nekem mégis nagyon megalázó, az egész napomat elrontja.És nem is értem, mért esik nehezére egyeseknek mondani , hogy ,,szia" Emellett nem értem, mért így reagál, mert ha nincsenek ott a barátai, és visszaköszön, akkor tök jól tudok vele beszélgetni.

2021. nov. 19. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy tudod meg, ha megkérdezed tőle mikor ketten vagytok. Vagy ha ott vannak a haverjai szólj oda, hogy " nálam hagytad a szaros kisgatyád ", akkor talán eszébe jut megszólalni.
2021. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj szarul érezd magad, nem köszönsz te se és ennyi.
2021. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozd zavarba, a haverjai előtt kérdezd meg, hogy miért csak négyszemközt áll szóba veled?
2021. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Konditeremben reg megmondtam volna, hogy hagyjuk abba ezt a skizoid ismeretseget. Koszones, ha mindenki koszon, es ennyi.
2021. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Mert agyhalott fszok, ennyire egyszerű. Már az első ilyen után nem kellett volna erőltetned tovább az edzéseket vele, láthatóan szrik a fejedre magasról. Azért te még megfürödtél benne párszor.
2021. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. nov. 21. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!