Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régen engem mindig könnyen...

Régen engem mindig könnyen leugattak meg leoltottak, de most már mindig elég kegyetlenül szólok vissza és látom hogy megijeszti az embereket, és ki is szállnak a vitázásból?

Figyelt kérdés

Igazából élvezem is, hogy ahogy anno engem megaláztak és megfélemlítettek, hogy nem is tudtam mit szóljak vissza, most én csinálhatom ugyanezt az emberekkel.


És az egészet megracionalizálom azzal hogy ez csak a karma, tehát én nem csinálok rosszat. Csak megadom a karmát az "embereknek".


Elvégre engem sem a "rossz" emberek oltottak be hanem a NORMÁLISAK.


De azért tényleg jó érzés beszólni és látni hogy betalál. Jó érzés hogy nyitott könyv az átlag emberek élete és gyengeségei.


2021. nov. 21. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Oké, egy szociális zavarokkal küzdő agresszív kismalac vagy. De mi a kérdés?
2021. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Engem érdekelne, hogy sikerült így megváltoznod. Én a vallásos családomban bocs hogy élek nevelést kaptam, ami miatt egész gyerekkoromban szekáltak a kortársaim. A felnőttek annyit voltak képesek mondani, hogy ne figyeljek oda, majd megunják maguktól. Persze épp ellenkezőleg, csak még jobban csinálták, feszegették a határokat, engem pedig megbénított a félelem. Nem voltam felkészülve a való életre. Szeretnék én is kiállni magamért, de hiányoznak az önérvényesítő és a kommunikációs képességeim. Mindig csak utólag jut eszembe, mit kellett volna mondanom.
2021. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
És ebben mi a kérdés?
2021. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Nálam csattannak a sajtos tejfölös lángosok is sokszor vita közben.

Nem szeretnek velem vitatkozni.

2021. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én kismalac?


totál sztoikus póker arccal mondom el a legsértőbb dolgokat, olyan formában ami objektive nem is sértő de mégis összeomlik tőle az ember

2021. nov. 21. 11:43
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Van erre egy mondas: aki korpa koze keveredik, megeszik a disznok. Hiaba hiszed te magadrol hogy mekkora meno csavo vagy mert fuuuuhhh de igy meg ugy visszaszolsz es mekkora kegyetlen ember lett beloled, inkabb csak ugyanolyan budos proszto lettel mint akik korabban veled csinaltak ugyanezt. Egy jo tanacs: ha nem akarod hogy egesz eletedben ugyanilyen taho, agressziv f*szkalapnak tartsanak, lepj ki ebbol a kozegbol, probalj kulturemberek koze kerulni.
2021. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező csak itt éli ki magát a kiszínezett kamu sztorijaival, mert a való életben megszólalni nem mer. :D
2021. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jól van már te nagyon kifinomult, aki ilyen bábszinház meg mittudomén miket ir ki, mert neki ez a szint, hogy a szavak hogyan csengenek együtt ha felolvasom....2-3 éves csecsemő szintje az ilyen, hogy a szavaknak milyen érzéseket vált ki a hangzása, de ezek szerint te még akkor simán tudsz azonosulni ezzel a szinttel.
2021. nov. 21. 12:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen az amikor az idióta es az intelligens vitatkozik....

😂😂😂😂

2021. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!