Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vírus szkeptikusok miért...

A vírus szkeptikusok miért mondják azokra akik a vírust komolyan veszik, hogy birkák és ébresztő!, amikor ők ugyanúgy nem hallgatnak meg érveket birka módján követnek egy csoportot?

Figyelt kérdés
Szakember vagyok és értek a vírusokhoz, többször a szkeptikusok feltettek kérdéseket interneten, személyesen is, hogy ezt mondja el valaki.. pl. hova tűnik nyáron a vírus.. erre értelmesen elmagyarázom a száraz kontinentális meleg hatását a légúti fertőzésekre, aztán megkérdezi jogosan hogy akkor hogy terjedt Indiába, azt is elmagyarázom neki, hogy ott egész más meleg van mint nálunk (párás egyenlítői meleg), valamint sokkal nagyobb a népsűrűség..... erre nem fogad el semmi választ csak nevet, meg jól van stb...MIÉRT?
2021. nov. 22. 07:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
3%
A gond ott kezdődik, hogy sokan az igazság szó definícióját sem ismerik.
2021. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
9# de nagyon rosszulm gondolják..
2021. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
A szar kommunikáció megkavarta az embereket, ez a fő probléma.
2021. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
fenéket. Gödény kavarta meg őket. + Rájöttek hogy az első lezárás mégse akkor "buli" mint gondolták, azóta meg rettegnek a lezárástól.
2021. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
Persze, Gődény kavarta meg az olaszokat, az osztrákokat, de még a hollandokat is... ki kéne nyitni csipát...
2021. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
A félelem pszichológiája... ha megtagadnak egy tényt, akkor nem kell tovább félni tőle... könnyebb lázadni, másokra kiáltani, ráadásul így kijön az elnyomott feszültség...
2021. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem mondom hogy nincs vírus de azt sem, hogy az oltás életeket ment.

Részemről a mostani oltások elavultak a mutációk miatt

Az influenzát sem csak egy oltóanyag van, mindre megvan a sajátja. Hiába töltöm az egyiket agyba főbe ha a másik típusú flu le se szrja.

Szerintem a cov 1 vagy 2 re kifejlesztett vakcina szrt sem ér a 3-4 ellen hiába oltod be magad meg 100x az nem arra jó.

Nem vagyok szaki, ha rosszul tudom javítsd ki nyugodtan, nem zavar.


Aki akar oltakozzon, aki nem az nem. Nem értem az ellen szenvet egyik féltől sem. Az ok amúgy is egyéni döntés szabad akarat. Ha valamelyik rossz az csak az idővel derül ki.

A halál meg állandó, meg ha nehéz is elfogadni megszületünk és meghalunk.


Asztmásként, gyerek korom óta tisztában vagyok vele, hogy bármelyik nap lehet az utolsó.

2021. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

Azért arról is illene veszélni, hogy a vírusok elmutálódnak... nem pedig egyre felerősödnek...

Kamu kamu kamu...

2021. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
""Beszélni
2021. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Delta + is már beindult 18-as :D

Hűha most aztán vége

2021. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!