Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezèrt lennèk kètszínű?

Ezèrt lennèk kètszínű?

Figyelt kérdés
Van egy kollègàm, akit nagyon nem kedvelek. Ma lesz egy munkahelyi ebèd. Èn kocsival megyek. Ez a kollèga kb 10-15 km re lakik tőllem oda vissza.Neki a tàvolsàgi busz miatt+bkk kb 2-3 óra is lehet.Felajànlottam neki hogy elviszem. Erre jöttek, hogy kètszínű vagyok. De emberileg nem àrtott nekem, csak a termèszete ami irritàl engem...
2021. nov. 22. 11:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, melyik iskolában itt meg kihagytad a *hogy szót.... de szerencsère kijavítottak tèged is...
2021. nov. 22. 11:42
 12/22 A kérdező kommentje:
10# Ès ha ő nem akar àrtani nekem, ès nem àrt nekem, akkor èn mièrt àrtsak neki? Màr mint igen, nem kedvelem, ezutàn se fogom valószínűleg. Ha neki azt mondanàm hogy jaj de kedvellek, màsnak meg hogy jaj de utàlom, akkor azt mondom, hogy igen igazad van.De itt tudja azt, hogy mi a vèlemènyem róla. Nem utàlatot èrzek irànta, nem gyűlölett. Csak nem kedvelem, ès enni. Nekem ez anyagiakban nem jelent sokat, időben meg nem 2-3 óràról van szó csak kb 10 perc kitèrő. 90% ban egy fele megyünk...
2021. nov. 22. 11:50
 13/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ez az én személyes véleményem volt a kérdésedre. Nem kell vele egyet érteni. Láthatóan mások szerint nincs semmi gond ezzel

2021. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy kétszínű, sőt! Úrnak születni kell, paraszt meg terem, mint a dudva -tartja a mondás, és az ilyen típusú emberekre érti kedves kérdező, mint te vagy! Remek emberi minőség.
2021. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
A szó legnemesebb értelmében "lovag". Oké, ma már nincsenek, de amit képviseltek, az ilyesféle emberi mentalitás. 14# voltam
2021. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egy sokemberes munkahelyen dolgozom. Én se kedvelek mindenkit, sőt, a többséget nem. De senkit se utálok annyira, hogy ugyanezt, ugyanebben a helyzetben ne tenném meg neki.

Ha valakit konkrétan utálnék, az illető ártott volna nekem, annak nem tenném meg ezt.

2021. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
13: Bocsànat, nem megsèrteni akartalak. Vèlemmènyt kèrtèl (gondolom) kiegèszítetted a vàlaszod. Itt felhoztàl egy èrvet. Ami egy helytàlló èrv. Vàlaszoltàl egy vèlemènnyel.Volt benne egy pici aprósàg amiben van egy kis ellentèt. Ami szerintem csak abból ered, hogy nàlad nem kell èrdek, hogy kètszínű legyen valaki. Nàllam ez egy picit fordítva van. Azèrt viszem el, hogy kèsőbb XY dologba jó legyen nekem. pl elviszem, hogy màsnap műszakot cserèljünk.Elviszem, hogy kifizesse a bemzint. Ès csak erre reflektàltam, hogy akkor nàllad ha azt mondja valaki, hogy nem kedvellek, akkor ne tegyen neked semmilyen szívessèget, majd te megoldod. Jól làtom, vagy esetleg nagyon tèvedek?
2021. nov. 22. 12:04
 18/22 A kérdező kommentje:
*vèlemènyt kèrtem
2021. nov. 22. 12:05
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Igen, jol latod. Ha nem kedvel, akkor ne tegyen nekem szivesseget. Ugyanigy, ha en nem kedvelem, en se fogok neki szivesseget tenni.
2021. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
akkor vilàgos, ès jó èrv, köszönöm
2021. nov. 22. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!