Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 40 feletti nők miért rivaliz...

A 40 feletti nők miért rivalizálnak a fiatalabb nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy a húszéves nő szemtelen, vagy a pasijára hajt.
2021. nov. 22. 11:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz példát mondani?
2021. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%

Mert szerintem a legtöbb nő irigy a másik nő társára valami miatt. Az idősebbek azért, hogy megmutassák, hogy még ők is lehetnek ugyanolyan szépek, mint a fiatalabbak.

Ez örök harc fiatal és idősebb hölgyek között.


Én is megkaptam már idősebb kolléganőmtől egyszer, hogy majd én se leszek olyan vékony mint most fiatalon. Ezt azután mondta, hogy egy férfi kollégám megdicsérte az új ruhámat a vékony alakomon. Ebből is látszik, hogy sokak nem tudják elfogadni az idősödést, és ezért átcsapnak rosszindulatúskodásba.

2021. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%
Mert a férjeiknek azok tetszenek (akkor is ha az adott lánynak, lányoknak a férjeik nem), így ha megakarják tartani őket, akkor kénytelenek bizonyítani, hogy még ők is érnek egy misét.
2021. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

"Ezt azután mondta, hogy egy férfi kollégám megdicsérte az új ruhámat a vékony alakomon."


Mi volt a konkrét bók? "Wow micsoda ruci wow micsoda vékony testen!"

2021. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

#4

Mit nem értesz ezen? Nem fogom magam ismételgetni. Eléggé egyértelmű, amit írtam.

És a kapott féltékeny reakció is eléggé egyértelmű.

2021. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%
Ui. Kérdező, a leszavazásból is eléggé leszűrhető a nők egymás közötti rivalizálása.
2021. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem, hogy mit mondott neked a kolléga. Mik voltak a konkrét szavai.
2021. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%

#7

Azt mondta, hogy jól áll nekem ez az új ruha a vékony alakomon.


Egyébként melyik szó értelmezése okoz neked nehézséget?

2021. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

Tehát azt mondta, "Zsuzsi, ez az új ruha nagyon jól áll a vékony alakodon". Szó szerint.


Maga a dicséret kicsit "cringe".

2021. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a kortól függ. Vannak ilyen típusú nők. De ők ilyenek fiatalabb és idősebb korban is. És van egy csomó nő, aki egyáltalán nem ilyen.

Na, meg vannak olyanok is, akik nem a kor, külső alapján, hanem pl. a munkában rivalizálnak.

Ez nagyon általánosító kérdés és egyáltalán nem igaz. Azért mert volt ilyen rossz tapasztalatod, még nem minden 40-es ilyen.

2021. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!